www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Reiki
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 9:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast...zaista je neobicno kako neke stvari mogu da se lakse prihvate uz ovakvo objasnjenje..sta drugo reci nego svaka cast onome ko posle ovakvog neceg uspe da nadje neku losu stvar u svemu ovome Shocked
a tebi u svakom slucaju svaka cast na tome sto radis... Mr. Green



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 9:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing
ako nam se putevi nekada sretnu,
mogu te inicirati
b e s p l a t n o
Na zalost, kao i sve druge usluge neki reikisti ovo naplacuju. Zapanjila sam se kada sam od jednog holandskog reikiste saznala da za inicijaciju u treci stepen uzima cak 2000 eura Shocked
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj Boze da nam se putevi srettnu, iskreno, ja sam strasno radoznala osoba i volim da isprobam stvari za koje verujem da mi mogu biti od pomoci, zasto da ne Wink na zalost vrlo je verovatno da necemo bas imati priliku da se sretnemo no svet je mali nikad se ne zna Wink
A nije ni samo novac u pitanju.Ako za ista pomaze, a verujem da pomaze, novac je tu manje bitni faktor.No, ima i ljudi koji zaradjuju na tome...sto je u danasnje veme postalo sasvim normalno.Na zalost Confused Mnogi ljudi koji bi se mozda prikljucili nemaju novca da finansiraju sopstveno lecenje..zaista zalosno

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 11:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U Holandiji je zvanicna tarifa za jedan reiki tretman 35 eura (traje 70 minuta).
Kao sto kazes, nije uvijek sve u novcu, ali radi prakticnosti ti savjetujem:
Najbolje je da te majstor-ucitelj inicira u prvi stepen reikija. Dobijes diplomu da si sposobna raditi iscjeljujuce tretmane, tako da mozes sama sebi kad god hoces uskladjivati energetske centre i zagladjivati auru.
Ne samo sebi nego i ostalima.
Kad ti dijete ima napad placa, dovoljno je rukama otvoriti svoj energetski kanal
i uzeti dijete uz sebe. Potrebno ti je manje od minute da histerija bude kao rukom odnesena.
A tek sa partnerom kad imas problem ... Wink
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 13, 2006 11:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to jeste sjajno..ali ja bih radije to naucila sebe radi i radi svoje porodice i eto meni bliskih ljudi kojima bih volela pomoci nego radi naplacivanja ..zaista si me sada zainteresovala..mada u SCG isam cula za ovo..tj jako je slabo rasprotstranjeno..

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 15, 2006 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
to jeste sjajno..ali ja bih radije to naucila sebe radi... ..mada u SCG isam cula za ovo..tj jako je slabo rasprotstranjeno..




Udruzenje gradjana "Reiki" osnovano je početkom 2000. godine i upisano u Registar udruženja kod Saveznog ministarstva pravde SR Jugoslavije.

Osnivač i predsednik je Olivera Turčinov, nezavisni instruktor Reikija.

Ciljevi Udruženja su unapređivanje i širenje humanizma prirodnim terapijama, koje su u funkciji održavanja psiho-fizičkog zdravlja...

Članovi Udruženja mogu biti svi oni kiji se bave, žive ili ih samo interesuje poznavanje ovakvih vrsta terapija i prihvataju ciljeve i Statut udruzenja.

Odluku o prijemu u Udruženje donosi Upravni odbor.

Udruženje je otvoreno za saradnju sa sličnim udruženjima i pojedincima.

kontakt reiki_ot@verat.net

Nalaze se cini mi se u Zemunu...

Pa,ko voli nek izvoli Very Happy
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 02, 2006 12:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moracu ovo da pocnem da primenjujem

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

čula sam nešto o tome..ali nemam nikakvih iskustava

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Reiki Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon