www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Moj grad -jer to zaista zasluzuje
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
maLena_puLa
[.montenegrina.]
<b>[.montenegrina.]</b>



Godine: 30

Datum registracije: 22 Dec 2005
Poruke: 7118
Mesto: Dje Ibar bistro teče / Pula

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi voLe grad u kojem su rodjeni..aLi ja ne.....u puLi sam rodjena,a en svidja mi se,ne voLim ga...naprosto mrzim ga...odvratan jee....grad koji mi je u srcu i koji je najLepsi na svijeut jest ROZAJE!!!!predivan grad...tj.nije grad nego opstina...aL obozavam ga


_________________
Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina riječ koja se rimuje sa ljubav ?
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 12, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Santa Maria della Salute - ostrvce na kome se nalazi San Giorgio, pocelo je da tone. Tadasnji duzd je dovukao drvece iz Dalmacije i uradio sipove ispod ostrva, tako da je sprecio dalje potapanje. Tada je Laza Kostic napisao pesmu "Duzd se zeni" ogorcen sto se uzima drvece sa naseg podrucja. Kada je Laza potom prvi put dosao u Veneciju, bio je opcinjen lepotom crkve i tada je u znak pokajanja zbog napisane prethodne pesme napisao cuvenu "Santa Maria della Salute".
Nakit i ukrasi od murana (specijalna vrsta stakla).
Golubovi na Trgu sv. Marka.
Jagode kupljene na pijaci pored Rialta.
Sve to je ucinilo da se zaljubim u ovaj prelepi grad ali i u jos nekoga. Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~ -> Moj grad -jer to zaista zasluzuje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon