www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Buljarica
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 8:08 am    Naslov poruke: Buljarica Na vrh strane Na dno strane

Buljarice ili najlepsi godisnji odmor

Buljarice su malo mesto na crnogorskom primorju,imaju kamenitu plazu dugacku 2250 metara,Nalaze se izmedju Petrovca i Sutomora.
Sudeci po mom misljenju Buljarice su divno mesto.Mi svake godine idemo tamo (uglavnom pocetkom septembra),Isla sam i u druga mesta ali guzva,vriska ,cika -to ne volim i ne mogu da se odmorim.U Buljaricama mi je prelepo mir tisina... Upoznala sam starosedeoce sa kim se redovno cujem ili dopisujem.Mir,tisina,kornjace kao domace zivotinje raj za moju dusu!!!!!!!!!




Poslednja prepravka: maucetung on Ned Apr 30, 2006 12:07 am; ukupno izmenjena 4 puta
 
Daca
~Žena Sanjicinog švalera~
~Žena Sanjicinog švalera~



Godine: 51

Datum registracije: 16 Apr 2004
Poruke: 2617
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 29, 2006 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Buljarica

Netaknuti dragulj


Kada krenete južno prema Baru, na svega oko jedan kilometar od Petrovca, jednog od najljepših primorskih gradića na crnogorskom primorju, naići ćete na Buljaricu. Buljarica je još uvjek netaknuti dragulj jadranske obale sa jedinstvenom pješčanom plažom dugom preko 2 250m.
Zaleđe Buljarice je u najvećoj mjeri, do danas, zadržalo svoj prirodni izgled i veoma je malo naseljeno. Tu se nalazi nekoliko lijepih objekata gdje je moguće pronaći smještaj, par interesantnih restorana i auto-kampova.

Buljarica ima ogroman potencijal za razvoj nautičkog turizma, golfa i mnogih drugih zanimljivih aktivnosti. U jednome se svi slažu, a to je da će sigurno u narednih nekoliko godina Buljarica promjeniti svoj današnji izgled i postati veoma atraktivna lokacija, na kojoj će se razvijati isključivo elitni turizam.

Do tada, svima koji budu imali prilike, toplo preporučujuemo da svrate u Buljaricu i prepuste se ljepotama ovog grada.

Preuzeto sa www.montenegro.com
 
goran k
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Apr 2006
Poruke: 58
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 04, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar ukusa ali meni se Buljarice nisu uopste dopale.Bio sam pocetkom septembra,nista radilo nije osim jedne poslasticarnice,ulice nisu bile osvetljene,kucici na svakom koraku,i imao sam utisak da sam u selu a ne na moru.Mozda je dobro mesto za odmor,ali za neki provod sigurno ne.
 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 13, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bila tamo u avgustu i bilo mi je prelepo. Nigde nisam videla cistiju vodu, prava uzivancija. Nema klasicno mesto za izlaske ali Petrovac je na samo 15ak minuta pesacenja. A idu i mini basevi cesto. Plaza je druga po velicini, odmah posle Ulcinjske, tako da nije velika guzva. Pravi mali raj na zemlji. Uvece je mogo lepo. Najlepse je trcanje po plicaku.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Buljarica Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon