www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razlika izmedju rodnog kraja i drzave u kojoj zivite!!!??
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~
::  
Autor Poruka
balsa31
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2005
Poruke: 158

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice mentalnog sklopa CRNOGORAI SLOVENACA tu je ogromna razlika u korist CRNOGORACA,jer su nekako neposredniji veseliji i sto je veoma vazno pravi su prijatelji.

Ovdje bi moga krepat sto bi ti komsija zakuca na vrata. Laughing Laughing Laughing



edit by knknpnkn
Obrisan ti je prvi deo posta.
Mi koji smo sa ove strane, veruj mi imamo mnogo vise sta da kazemo na tu temu. A to sto si ti napisala, mnogo provocira. Pa da ne bi tema otisla u pogresnom pravcu-taj deo je obrisan!



_________________
Junaštvo je kad ja branim sebe od tebe,a čojstvo kad ja branim tebe od sebe...
Vojvoda Marko Miljanov
 
Aco22
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 19, 2006 4:59 pm    Naslov poruke: Sve Na vrh strane Na dno strane

U svemu ima razlike... U njemackoj je drugi standarnd nego dole
..... Mentalitet ljudih je drugaciji... Ovde svabe nezele mnogo dece imati..
 
Sve1985
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 18

usa.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima velikih razlika ali posto sam ja zivela u vise zemalja tesko je opisati to jer sam u svakoj bila izbeglica samo u jednoj nisam bila i sada jesam tako da je tesko odgovoriti na to pitanje.
 
Darxo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jun 2006
Poruke: 74

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 06, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ima razlike.
Navike i odnos medju ljudima je drukciji. Ovdje u Holandiji vise zive po nekom rasporedu npr. sad jedu sad gledaju tv itd... Samo su u nekoj trci.
Ali morm reci za fizicko opustanje ima sve. Ali ona hrana za dusu mi nedostaje. Zato nema godine da nedodjem u Yugu.
Kod nas brate ljudi i ako zive u puno losijoj ekonomskoj situaciji i manjim standardom imaju manje stresa.
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam bio u Stuttgartu video sam veliku razliku u odnosu na moj rodni kraj... Plus ipak dajem Nemackoj ali nema te slobode bez rodne grude!!!
 
aglej
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 22, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovdje gdje sam, tu sam samo zato sto je laksi zivot sto se tice financije a provod i sreca to je u bih...
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rodni kraj je rodni kraj, ima milion razlika izmedju srbije u svajcarske, nedostaje mi moja srbija
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 14, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi tesko pao stres,zurba,itd.
nego se ne mogu naviknuti na nedostatak komunikacije,
zatvorenost,materijalizam u svim odnosima i na sve nacine...
sve se nesto preracunavaju,samo ne pare misle,leleeee
cak i na veceru kad ih pozoves oni to preracunaju,
ustedili su sto nisu vecerali kuci...ogavno,bre Sad
 
vendulja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2005
Poruke: 237

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 6:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razlika je ogromna!
 
kiki1979
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 13 Mar 2006
Poruke: 184
Mesto: Bec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 9:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam rodjena u austriji al volim otici dole i odem jednom mjesecno. imam tamo dosta rodbine itd. moj decko je doso prije 6 godina u austriju i teze mu je kad ide cesto dole a kad neode par mjeseci onda ga vise nista toliko neprivlaci al ipak je tamo rodjen i to nije to
 
Micika_Ca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 39
Mesto: Canada

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razlika izmedju srbije i kanade je velika...gde tamo imas vise slobode, sve je bolje i zdravije(hrana, voda, itd...), mnogo bolji provod, bolji ljudi....a ovde je bzv, provod je ok...samo ovi zakoni da ne mozes nigde otici u neku diskoteku do 19godina ne mozes piti do 21(mada ljudi i piju)...sr**je Confused A i svaki dan je ovde kao programiran...ili radis co dan dodjes kuci istusiras se rucas i krevet i sve tako non stop...Nista ti se ne zna Sad Tako da je za mene Srbija zakon!!!
 
bosnovi
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Nov 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

razlika je nebo i zemlja braco amerika i bosna se nemogu poredit eh da imamo para ko ameri bili bi najbogatija zemlja na svetu imamo zdravu hranu i okolinu a ovi ameri zive ko roboti i izgledaju ko tovna junad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Dijaspora ~ -> Razlika izmedju rodnog kraja i drzave u kojoj zivite!!!?? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon