www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

UAE
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~
::  
Autor Poruka
Flexi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Avg 2004
Poruke: 9
Mesto: Ogulin, Velika Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve što znam je da imaju neki ogromni hotel sa 5+ zvezdica!!! To je sve!!

 
maki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 05 Mar 2004
Poruke: 163

slovakia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 27, 2005 6:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dubai
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 24, 2006 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poznajem dubai samo iz razglednica. nazalost.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 26, 2006 1:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cula sam za dubai i za taj hotel kazu da je jako lepo.samo ne znam kako tamo zive mada verovatno ima i siromasni?!
 
Shamira
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 26 Jan 2005
Poruke: 251
Mesto: Minhen

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 07, 2006 6:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da su Dubaju apartmani oko 600m2 i kostaju oko 300.000 evra pa na dalje....
...a gorivo je nesto oko 5 centi...mhhh sta jos znam!? To je to!

_________________
I'm not a BITCH,
I'm the BITCH,
and I'm Miss "B" to you!
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je grad koji moram da posetim .......... fascinirame sama pomisao da odem u dubai ....... znam da je tamo skupo ali neka jedan je zivot i treba sebi sve priustiti ..... odusevila sam se slikom dubaija .......... ako neko ima jos slika neka ih stavi na forum volela bi jos da vidim lepote dubaija
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 14, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kad bi samo 1 u zivotu otisao tamo a to mi je jedan od cilljeva sda vidim 3 vestacka ostrva u obliku palmi 1 u obliku planete i najluxuzniji hotel na svetu sa 7*

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 22, 2006 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledala sam reportazu pre nekih 7 godina kada su nasipali pesak da prave ostrva u obliku palmi i kada su pricali koji pojedinci svetskog dzet seta tamo imaju lokacije ali od tad nisam videla sta je napravljeno na palmama a to me mnogo zanima volela bi da vidim slike ako neko ima kojim slucajem ............... samo znam da mora da se dobije posebna viza koju moraju odobriti emirati za ulazak na vestacka ostrva ............ nadam se da ce mi se u zivotu zelja da posetim dubai i vestacka ostrva ostvariti u zivotu
 
Henry14
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 30 Mar 2006
Poruke: 131
Mesto: bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: najjaci grad Na vrh strane Na dno strane

ma dubai je najjaci grad na svetu
al stvaro
iako nikad nisam bio...gledao sam snimke i slike...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Arhiva - Svet i putovanja ~ -> UAE Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon