www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

antilop cizme+crni imalin
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~
::  
Autor Poruka
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 17, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: antilop cizme+crni imalin Na vrh strane Na dno strane


HELP
upravo se vracam iz posete drugarici i njena cerka Twisted Evil mi je antilop svetlo krem cizme namazala na 1 mestu crnim imalinom
ima li neko ideju cime da pokusam da skinem imal.?


 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 20, 2006 10:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno nemam pojma...jeste da se antilop ne pere..ali jesi mozda probalaprvo da istrljas suvom krpom pa da namazes nekim sredstvomza skidanje fleka?Ionako su upropastene..ovo ih ne moze jos vise unistiti..bar se nadam Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
tyupou
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ono tvoje

_________________
Ako samo misliš o tome šta bi trebalo da uradiš ili se nečemu nadaš, a ništa ne radiš - ništa se neće dogoditi.

vazi bas za mene. pipnula ih nisam. cekam da prodje kisa da bi se osusile. planirala sam da ih samo istrljam cetkicom i tecnim sap., al cu prvo tvoj savet probati

HVALA
p.s. nadam se da ipak nisu upropascene jer su krem boje pa se mozda ne vidi toliko
:patike:
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nadam se da ce ti savet zaista biti koliko toliko od pomoci..a ako ne bude..nemoj da se vracas da me bijes..sala na stranu zaista se nisam susretala sa tim flekama..imam ja kuci jedan bravo gle za fleke taj skida sve zivo..ako mozes da ga nadjes...probaj..srecno u svakom slucaju Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
LAV_62
strašan lav
strašan lav





Datum registracije: 18 Nov 2004
Poruke: 3044

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 21, 2006 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sipaj u mlaku vodu malo alkoholnog sirceta,umoci malo ostriju krpu u to,malo je iscedi i istrljaj time svoje cizmice...pomoci ce.
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 22, 2006 1:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lave Very Happy jel to savet samo za tu fleku, ili za sve fleke na antilop (svetlim) cizmama? Ulepsaj mi dan i kazi, da to moze za sve fleke i sve boje! Very Happy

_________________


 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusaj gumicom za brisanje. Wink
 
chobanchica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 05, 2006 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda da probas vodenom smirglom,slabije granulacije,pa da onda poprskas zastitni sprej Rolling Eyes za antilop Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Uradi sam ~ -> antilop cizme+crni imalin Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon