www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prijateljstvo ili ljubav
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 7:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trazi trecu osobu...

 
Ela85
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 29 Okt 2005
Poruke: 439
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Suoci ih..tako ces videti ko laze a ko ne...

_________________
Ne dozvoli da pogresni ljudi usetaju u tvoj zivot, pomute bistinu tvojih ociju, nateraju da volis sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju...
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Re: Malo da pojasnim Na vrh strane Na dno strane

binla je napisao/la sledeće:
Jako dobro poznajem druga toliko da nikada ne bih pomislio da bi on pokusao nesto da me zezne kada je u pitanju neka devojka pa cak i ako je ona bila i semi sa njim,ona je se ponasala extra prema meni,ponasala se kao da je bas stalo do mene,onda mi drug isprica sta je njemu rekla sto je znacilo da odmah treba da je sustnem sto je se i desilo ali onda posle svega ona zivka mene govori da joj jeste stalo do mene i da je on hteo da nas posvadja i da cak hoce da se suoci sa njim i da ja to sve vidim,mislio sam da ne postoji situacija koja ce me zbuniti u zivotu ali sam se zeznuo, jedno je sigurno neko me je lagao a ja moram da isteram ko!!
Inace pricu sam malo karikirao jer kada bih detaljisao koje su tu situacije desavale pocelo bi da lici na roman!! Rolling Eyes


sviđa mu se
 
milenaaaa_bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 121

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 02, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da treba verovati najboljim prijateljima jer oni nikada ne bi lagali i uvek su tu cak i kada raskines sa deckom ili devojkom
 
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne treba vjerovati nikome u potpunosti!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 03, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da u suštini ne treba verovati nikome, osim sebi. A u ovom slučaju, iskreno, ne znam. Zavisi šta je u pitanju. To je opširno pitanje.
Pozz
 
tdejo86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 59
Mesto: Subotica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 04, 2006 7:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poverio bi se prijatelju. Devojka moze da te ostavi sutra i gotovo, a prijatelj ako je pravi on ostaje ceo zivot
 
binla
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 1:29 am    Naslov poruke: Dobri komentari Na vrh strane Na dno strane

Moram priznati da ima jako dobrih komentara i moram priznati da se sa vecinom slazem no ja sam zakljucio da verujem sebi a to da izvedem tako da ne verujem ni jednom ali da ne upropastim ni prijateljstvo ni ljubav a istina brzo izadje na videlo samo treba sacekati, mada je klupko polako pocelo da se odmotava pa cemo Videti!!!!!!!!! Very Happy
Nazalost za sada se sve vise cini da drug laze sto mi teze pada nego devojka, jer prijatelji treba da budu trajni a devojke su ipak promenjiva kategorija zar ne??

_________________
labin
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 07, 2006 11:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi sta je u pitanju...ja uglavnom verujem samo sebi...

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi od situacije...najvise verujem mojoj mami Wink

_________________
 
Maja_marijana
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 04 Sep 2006
Poruke: 256

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 20, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavisi o cemu se radi
 
stevasrs
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 21 Jan 2004
Poruke: 305
Mesto: Zarkovo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubav uvek moze uvek da se nadje....a prijatelja je veoma tesko steci....ja sam zato uvek za prijateljstvo...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Prijateljstvo ili ljubav Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon