www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

sex sa ili bez kondoma
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nikibok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 10, 2006 7:03 pm    Naslov poruke: sex sa ili bez kondoma Na vrh strane Na dno strane

Interesuje me,da li ste za sex sa ili bez kondoma.Ja sam iskreno za to da
treba koristiti kondome ali za proverene devojke valja i bez!Dakle?


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 9:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E sad u pravu si sam u to sto si reko....
Al tu postoji problem....JA ne spavam s svakom devojkom vec samo s mojom koju volim cenim i postujem i nikad je ne bi prevario.
Sto se tice konnkretnog odgovora na tvoje pitanje mnogo je lepse bez jer osetis svaki pokret i u potpunostti osetis svog partnera/ku.e sad tu postoji problem.Ne od bolesti ak si s svojom proverenom i poznatom devojkom vec od toga da "pimpek" kad je napaljen ispusta malo tecnosti sto si sigurnoo primetio.e sad ponekad u toj tecnosti moze da se nadje i poneki "gnjurac",tako da moze doci do nzeljenog efekta(trudnoce).
Tako da je bolje uvek ga koristiti sto zbog bolestti sto zbog moguce trudnoce.Mada je bez njegga bolji osecaj...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
visiometas
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 78

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bez je naravno lepse ali ko od nas mladih zeli da mu partnerka zatrudni
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam devojku vec 3 god i sa njom se ne secam kada sam zadnji put koristio kondom.Medjutim u svrljanjima,kada naletim na nesto bez cirade nikako.Preporucujem svima da se pridrzavaju ovog pravila jer ima svakakvih riba,za cas mozes da navuces neke jade,a posle jebanja nema kajanja

visiometas je napisao/la sledeće:
bez je naravno lepse ali ko od nas mladih zeli da mu partnerka zatrudni


Batice nije stvar u trudnoci vec u je**nim bolescugama.Ako si dovoljno pametan i pazis sta radis mozes da ka**s bez kondoma do kraja zivota i riba nece zatrudneti,ali mozes navuci sve i svasta



[Edit by knknpnkn: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]


ajde malo pripazi na recnik!



Wink
 
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 11, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepše je bez kondoma, ali uglavnom ga koristim!

_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
sharki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2006
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 12, 2006 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko god da smo puni samopouzdanja i sigurni da nama ne moze da se omakne, sve je moguce, uvek postoji onaj 1%. Zato ako imate stalnog partnera izbegnite kondom ali uz drugi vid kontracepcije.
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sa kondomom, ne samo zbog bolesti, vec i zbog trudnhoce...

_________________
 
ramar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2006
Poruke: 155
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 14, 2006 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nikad nisam probao sa kondomom...
 
needleboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Okt 2006
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 1:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bez kondoma je totalno druga dimenzija.
naravno sa nepoznatim curama ga uvak koristim
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 18, 2006 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez...

_________________
 
labusinjo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2006
Poruke: 39

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 20, 2006 7:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bez je bolji osecaj...ali treba se ipak paziti bolestina tako da je bolje ako ne znas bas najbolje devojku koristiti kondom...a ovaj ramar ili kako se vec zove,sto nije probao sa kondomom..on nije probao ni bez Laughing
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 22, 2006 9:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi put s nekim obavezno s kondomom.
Ja spavam s dečkom bez ikakve zaštite jer se dugo poznajemo i dugo smo zajedno i znamo da smo zdravi. Ali ja često imam gljivičnu infekciju koja se liječi tri dana pa tada upotrijebimo kondom jer ne želim da i on to dobije. to je grozan svrab i znam da bi poludio Laughing
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> sex sa ili bez kondoma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 1 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon