www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Omca oko vrata
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 06, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da sam ja po tom pitanju jako 'laka za odrzavanje'. ne smeta mi ako me decko ne zivka svaki cas, ako izlazi sa svojim drustvom itd. nisam od onih devojaka koje u svakom trenutku i po svaku cenu moraju znati sta mi dragi radi i gde se nalazi. ne volim da smaram ljude oko sebe pa ni svoje momke. pruzam im dovoljno slobode, ali je isto tako trazim zauzvrat.


_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 13, 2006 10:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad nemamo obaveze vidjamo se svaki dan.Naravno postoji tu i ponekad izlazak u drustvo bez devojke.A sto se tice poruka i poziva pa ne moze da prodje vise od 3-4stata a da sse bar necimnemo da znamo da mislimo jedno na drugo....osim naravvno ja nevolim da je cimam kad je napolju s drustvom da ne bi ispalo da je proveravam,da sam ljubomoran itd...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 16, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao i u svemu i u vidjanju i urazgovoru treba imati granicu.Ja se sa mojom devojkom cujem 2-3 puta dnevno(ne merim razgovore)ali se nazalost malo redje vidjamo(2-3 puta nedeljno-otprilike)
 
gargamelko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 100
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 17, 2006 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidjamo se svaki dan i jednostavno nema sanse da dosadimo jedno drugom. Wink

_________________
Ko zna zasto je to dobro.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Omca oko vrata Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon