www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Upala mokracnih kanala
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
vlado.m_BL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 2

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Upala mokracnih kanala Na vrh strane Na dno strane

Moze li neko da mi pomogne?
posto od doktora u proteklih 11mj. nisam imao nikakve pomoci.

Imam 22 godine. Vec vise od 11 mjeseci imam problema sa mokracnim kanalima.
Imam stalne bolove u donjem dijelu stomaka a ponekad su to jaki napadi, narocito nakon manje prehlade. Po nekada bolovi u testisima, poslije jace upale. Urino kultura je pokazala da nema balterije. Bio sam kod doktora i oni su mi rekli da je to upala mokracnih kanala i propisali su mi AMOXICLAV 1000 mg, uroloski caj i SPASMEX. Nakon nekoliko mjeseci BRUFEN, DOKSICIKLIN. To mi uopste nije pomoglo i simptomi su ostali isti.

U nalazu pise: Mokracni mjehur je normalne velicine i oblika, zadebljalog i raslojenog zida. Prostata je nesto veca, napete kapsule, manje ehogenosti sto odgovara upalnom procesu.

Hvala!


 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 4:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzmi uvin caj pa pij...i idi na ultrazvuk da se vidi da li imas kamen, mozda ti to stvara probleme
 
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I ja ti priporučujem uvin čaj, sama sam isto imala jako puno problema sa mjehurom i bubrezima, tablete mi nisu ništa pomogle i počela sam piti ogromne količine tog čaja i stanje se brzo popravilo.

_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 4:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za mokraćne kanale je najzdravija brusnica, ne kaže se uzalud da je prirodni antibiotik! Čaj od brusnice je prava stvar, a pomoći će ti i sokovi Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj, te upale...najgore su! cim osetim mali nagovestaj da bi boj mogao da se pojavi skuvam 2 lite uvinog ili crvenog africkog caja (jo bolje) i ne odvajam se od termosa sve dok ne popijem i tako narednih nekoliko dana. antibiotici mi uopste nikada nisu pomogli. uvin caj je zakon!

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pazi ovo je jako odvratno ali jako pomaze =)))

uzmi jedno liitru vode, iseckaj pershun i pershunovog lista puno stavi, stavi celer i jednu glavicu crnog luka...

kada provri skloni ga sa shporeta i pusti da odstoji dok ne bude mlako...
pi iz flashe da bi izbegao miris Wink
uglavnom, to je odvratno ali ti je super lek

pomaze provereno.
sretjno!
 
CicaVestica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 49

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 347
Mesto: Cicilend

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E,ovako..postoji jedna ceska ( mislim da je njihova) pasta ,Fitolizin. Extra je stvar. Potpuno je prirodan,napravljen od trava i vazelina,mislim. Razmuti se tri puta dnevno po kasika te paste u casi vode. Ima ukus mentola... Pije se nekih 5 dana za upalu besike a za razbijanje kamena i ostale probleme i do mesec dana. Ja sam ga kupovala u Rusiji. Ne znam da li ga ima na nasem trzistu,ali ako imas nekoga tamo,neka ti donese. Mene je izlecio. Pogledaj opet na netu...mozda ga ima i ovde Smile
 
flekitza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko vishe boluje od ovoga , mushkarci ili zene >?
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zene

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne:P Razz Razz Razz Razz
 
kerfija
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 37

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 9:55 am    Naslov poruke: vospalenie Na vrh strane Na dno strane

Caj od pitom trn toe e so rozevi cvetcinja .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Upala mokracnih kanala Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon