www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*Uspeti ili ne?*
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 31, 2006 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Ne slazem se sa tim da je vise neuspeha od uspeha. Verujem u savrsenu ravnotezu u svemu, pa i u uspehu/neuspehu. Stvar je u tome sto sitne uspehe brzo zaboravimo i predjemo preko njih a da ih mozda i ne primetimo, ili su to jednostavno bile stvari koje su se ocekivale i za koje smo verovatli da ce se desiti pa im ne pridajemo toliki znacaj... Dok i najmanji neuspeh je nesto sto ce nam ostati duze u secanju, sto ce nas zaboleti i ostaviti snazniji otisak u nama...

ovo je zaista sjajno receno te je mozda i glupo dodati bilo sta nakon toga...svaka cast Wink



_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Tinkerbella
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Sep 2006
Poruke: 24
Mesto: Sarajevo.ba

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 03, 2006 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mistik29 je napisao/la sledeće:
Znači da je kaos vjerojatniji od reda.


Kaos je prirodan. Red zahtjeva energiju.

Jugovic je napisao/la sledeće:
A sta je neuspeh?? Zar to nije motivacija za uspeh???

apsolutno!

_________________
AZ-A
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 7:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa stvarno ne znam, nikada nisam brojao neuspehe i uspehe... Ali mislim da svaki neuspeh koji prezivis da te on jos vise ojaca...
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 1:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je to individualno.neko sazaljeva sebe pa se samo seca neuspeha,a neko se duva uspesima...neko ima vise srece,neko nema uopste..samo je potrebno vreme da se sve izbalansira..
 
slatkica87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 141

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za uspjeh se treba potruditi,a ponekad i zrtvovati...
posle kise , uvek ce zasjati sunce pre ili kasnije
 
Imagine
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 07 Avg 2006
Poruke: 29
Mesto: ni na nebu ni na zemlji...

ireland.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svako u zivotu ima uspona i padova....samo ne treba dozvoliti da te ti isti padovi oslabe.........sedam puta padnem,ali se i svaki sledechi put podignem!!!

_________________
ko ne ziwi sad-ne ziwi nikad...shta ti radish?
 
Bestijica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2005
Poruke: 190
Mesto: Melbourne

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 19, 2006 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

puno ljudi nije spremno teko raditi jedino se tako dolazi do uspjeha
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 21, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja mislim da je stvar neuspeha tj desavanje nauspeha ucestalije od uspeha.Iz vise tj zbog vise stvari.To su:lenji smo,svi cekamo da neko drugi to odradi umesto nas,mnogo je faktora koji mogu da nam unise uspeh,ljudi koji ce sve uciniti da ne uspete,losa sreca....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da seu neki ljudi rodjeni pod happy star...tak da je moje misljenje da neki imaju uspjeha,a neki nemaju,ili imaju jakooo malo uspijeha...al zato ti ljudi imaju nest drugo a to je sreca i ljubav-a to se puno vise cijeni Wink
 
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uspjeh ...pa ovisi koliko ga zelis..sve je ovisno o zelji...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 12:26 am    Naslov poruke: Re: *Uspeti ili ne?* Na vrh strane Na dno strane

Maja S. je napisao/la sledeće:
Dali ste nekad razmisljali i zapitali se "Zasto ljudi u zivotu, uglavnom, imaju vise neuspeha nego uspeha?"
Meni poekad naidju neki grozni dana kada retko mi nesto ide od ruke.A s druge strane i ucestali uspesi me zadese, ali opet razmisljam, ne tako cesto kao neuspesi. Pa se ponekad pitam da li je tako i kod drugih ljudi.
Sta imate reci na ovu temu, kakva je kod vas situacija?

Pozdrav svima.


Filozofija 'da li je čaša do pola prazna ili do pola puna'. Zavisi od perspektive Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 2:31 pm    Naslov poruke: Re: *Uspeti ili ne?* Na vrh strane Na dno strane

Maja S. je napisao/la sledeće:
Dali ste nekad razmisljali i zapitali se "Zasto ljudi u zivotu, uglavnom, imaju vise neuspeha nego uspeha?"
Meni poekad naidju neki grozni dana kada retko mi nesto ide od ruke.A s druge strane i ucestali uspesi me zadese, ali opet razmisljam, ne tako cesto kao neuspesi. Pa se ponekad pitam da li je tako i kod drugih ljudi.
Sta imate reci na ovu temu, kakva je kod vas situacija?

Pozdrav svima.


Mislim da je u pitanju samo to što smo mi ljudi skloni da pojedinim ili gotovo svim neuspjesima pridajemo i veći značaj od onog koji zaslužuje, u stanju smo danima da mislimo o njemu, a uspjeh bljesne za tren i brzo ga potisnemo, umjesto da ga držimo i nosimo u sebi što duže. Skonost ljudi da pate umjesto da se raduju uvijek je nekako veća, ali nikako ispravna i mislim da je samo to u pitanju. Imam mi svi i uspjehe i neuspjehe i kada bi svaki zapisivali jedan naspram drugog, uspjesi bi odnijeli ubjedljivu pobjedu, samo mi to nismo u stanju sagledati.
Lično, imala sam padova, a Bože moj, ko ih nema, nikome nije pod ovom kapom nebeskom sjajno i svačija je muka na svoj način teška, samo se trudim da mi teret vlastitih neuspjeha ne slomi kičmu toliko da ne mogu da ustanem u novi dan. A ustati u novi dan je ipak uspjeh i to treba imati na umu. Prilika za krenuti dalje.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> *Uspeti ili ne?* Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon