www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Goga Sekulic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
mala_plava_18
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 292

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se svidja Gacice,a ovu prvu nisam ni cula.

 
andrejko
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 24 Maj 2004
Poruke: 748
Mesto: Nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 23, 2006 10:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije nesto posebno (sto se tice muzike, o izlegu ne komentarisem). Ne kazem da ne valja, ali ono. Naravno izdvojio bi Gacice (koja je inace samo navlakusa po ritumu, inace prerada pesme Your Love Doesn't Live Here Anymore) i Stara nova devojka.

_________________
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.
Lanac je jak koliko i njegova najslabija karika.
Da mi neko da 3 dana da cepam drva, 2 dana bih ostrio sekiru.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ona i operisana,nezna na sta lici covece... Laughing
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pjesma Gačice je odvratna. Odvratne riječi, kako jednu ženu nije sram takvo nešto pjevati. Eto odgovora na pitanje zašto više nema kavalira. Zato što nema ni dama. A ova pjesma to super pokazuje
 
elgrande
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 129
Mesto: Косовска Митровица

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Живи пример ''естрадне уметнице'',текстови очајни а певање рецитовање...

_________________
Остани Србин-ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ!
 
zuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 8

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se izvinjavam svima fanovima Goge Sekulic ali sta je ona uradila os sebe to nije normalno-Ona da iz goreg na bolje ona se je unakazila sa operacijama.Boze pomozi! A ponasanje joj je na nivou 10-to godisnjakinje. Na zalost devojka ima malo prevelike ciljeve posto joj ne ide nekako.
 
tomislavjancic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 170
Mesto: Pod sjajem ruzicastih zvezda...

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 25, 2006 3:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesme su cool a i ona je cool

_________________
Sustina Ljubavi nije pronaci savrsenu osobu, vec voleti nesavrsenu osobu savrseno. Prava ljubav nema srecan zavrsetak, ona jednostavno nikada i ne prestaje...
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sa gacicama je napravila pravi potez pesma je bass hit
 
Sponge_BOB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 95
Mesto: Negde na dubini mora

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 9:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda ce neko mene neko gledati popreko, ali ta pesma je pravi sit i ona pokazuje kolika je fuf... znaci ona je ljudi trula,ja ne znam usta ste se vi pretvorili.

_________________
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 10:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novu Goginu pesmu "Gaćice" ne mogu da podnesem, to je jedina pesma koju stvarno, ne mogu da podnesem Exclamation Ostale su ok...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
acikec2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 98

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 26, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dno dna. pa ko jo moze
 
DJOLENZI
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 10 Mar 2006
Poruke: 308
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja nju ne mogu da svarim!Jednom recju odvratna mi je,odvratna!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Goga Sekulic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon