www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SAL Audio Line
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
H@usto®
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 182
Mesto: Human Mind

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 24, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sta bi rekao na to da je "taj lik", osvojio prvo mesto za ozvucenje na poslednjem Tuning Show-u? Dajte, ne lupajte bre.... Pricate, a ne znate iskustva. Znaci mora da bude nemacko, pa da valja? To sto se SAL tek "sad" pojavio, ne znaci da nije kvalitet. Ali, ok, svako ima pravo na svoje misljenje...


_________________
Ne ide mi potpis preko tastature...
 
zeroyciil
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 5

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 12:42 pm    Naslov poruke: Sal ozvucenje Na vrh strane Na dno strane

Kao prvo SAL nije Madjarski vec je made in China , samo se pakuje u madjarskoj, to vam pise na svakoj kutiji.Kvalitet je u rangu niskih i monakora. Imaju oni i kvalitetnijih zvucnika, ali su oni skuplji.Zastupnik za SCG je elementa iz subotice. Sto se mene tice nisu losi u odnosu cena kvalitet, cak sta vise najbolja ponuda.Ali nisu za neku takmicarsku klasu, nisam primetio da su do sada zauzeli bilo koje zapazeno mesto.Isli su po srbiji i prezentovali ozvucenje, ali nemogu ni da pridju ALPINE.
 
msurovy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 88
Mesto: Backi Petrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 16, 2006 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni Sal nije neka marka na trzistu ali definitvno su jeftini a nije sad najgora moguca solucija. Kolko para tolko muzika ali nemaju svi pare za JBL, Alpine... Kad bih imao love onda bih uzeo MTX od 22''.....ah taj Pimp my ride...
 
biske
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 369
Mesto: mirijevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 18, 2006 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

madjari za te pare nije los al jedino sto im valja to je pro serija al to kod nas nema
 
nesa1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 18, 2006 3:57 am    Naslov poruke: Re: odg Na vrh strane Na dno strane

Imao sam njihova 2 woofeera po godinu dana extra su radili ali ipak sam ih prodao jer nisam bio bash pouzdan u njih...
Istina je da lepo rade i da je solidna cistina zvuka ali kazu da kasnije posle nekoliko god. pocinju kvarovi: kalem, vesanje, itd...
Posle kvara nekog zvucnika po meni vise nije to to...

_________________
FOOORD ZAKOOON
NST-club
San mog zivotaaa
 
sim02
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 6
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 7:32 pm    Naslov poruke: Sal Na vrh strane Na dno strane

vidim da ima i onih koji stvarno dobro poznaju SAL. Ja sam do pre dve god. bio menadzer prodaje u Salu i istina je da je to Kineska kompanija koja je napravila predstavnistvo u Madjarskoj kako bi se probila na Evropsko trziste. Iskreno kvalitet nije bas na prvom mestu ali cena im i9 jeste prilicno niska. Naravno za one koji traze ozbiljniju muziku u kolima mogu da botraze njihovu BEAST seriju, koja ima neverovatno dobar zvuk. NJihove bazuke za 4000-5000din su zadovoljavajuce za te pare jer im je memrana od Cavlar-a! Sada je izasla serija ORANGE koja je u klasi Pionee-a, ustvari za nijansu slabija. Naravno i u toj klasi im je cena manja od konkurenstkih firmi!!!

I SAL-ova radnja u Beogradu je u Kumodraskoj uluci

[Edit by Daca: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Lep,zgodan,neophodan
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 20, 2006 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam SAL pojacalo i woofer, al ih josh nsiam probo kod sebe kako zvuce...kod ortaka u kolima se neshto i nisu pokazali,al za te pare nema bolje od SAL-a...

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
himalaja
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 28
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 2:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada vec govorite o ozvucenju u autu morate sagledate sve detalje o kojima govorite ivan( decko koji vozi neona) inace moj veliki prijatelj i predsednik midnight tuning cluba se bavi tuningom vec nekoliko godina i zna znanje to zasto je on stavio sal- verovatno zato sto ima radnju koja prodaje njihovu opremu i napravio je od svog ljubimca jednu vrstu sal show car-a. Dalje vrlo je bitno sta ocekujete od ozvucenja da li hocete samo izgled ili i da se takmicite. Salovi woferi uopste nisu losi kada ih prati kvalitetno pojacalo to je najvaznija stvar.Za nekog ko nema puno para a hoce da ima solidnu muziku sal je sasvim u redu. Ja naravno ne bih nikad kupio sal zato sto me interesuje takmicarska oprema( koju sam nabavio ,mtx) :) ali kosta bato
:)
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na sajmu su bili sa onima cadyem belo narandzastim sa milion zvucnika unutra extra je mjuza.....

_________________
nedd1ch
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> SAL Audio Line Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon