www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trajna za kosu
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
schmekerica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 546

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 22, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma jeste trajna štetna a i farbanje je i mnogo drugih stvari, ali ako to uradiš na profesionalan način u salonu i ako svoju kosu njeguješ sa kvalitetnim preparatima, mislim da možeš još uvijek imati lijepu i zdravu kosu.


_________________
fuck the cola, fuck the pizza all i need is schljivovitza!! Smile)))))))
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 23, 2006 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mojoj drugarici je frizerka sprzila kosu..
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

schmekerica je napisao/la sledeće:
Ma jeste trajna štetna a i farbanje je i mnogo drugih stvari, ali ako to uradiš na profesionalan način u salonu i ako svoju kosu njeguješ sa kvalitetnim preparatima, mislim da možeš još uvijek imati lijepu i zdravu kosu.



Potpuno se slazem Very Happy
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 08, 2006 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni u ludilu nemoj da stavljas trajnu, ako zelis da imas nesto od kose.
Unistices kosu skroz. Najbolje ti je da koristis tvistere, i imas da imas super lokne. Mozes s njima i da spavas, plasticni su i svuda ih ima.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 10, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja sam do koje nedelje razmisljala da stavim minival ali uopste vise nisam sigurna.. znaci plasim se za svoju kosu ali opet s druge strane mrzi me svaki drugi dan da stavljam vitlere...

_________________
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni ja ti ne bih preporucila trajnu. Svaka kosa razlicito reaguje na hemikalije...Ako vec zelis kovrdze,uradi to sama preparatima kao sto su pene za kovrdzanje,difusarom ili rucno-guzvanjem. Za lakse kovrdzanje probaj da spremis zelatin i tek rashladjenog stavi ga na kosu guzvanjem,dobar je efekat
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 13, 2006 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

difusar?? sta je to?

_________________
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je ok,puno cura iz moje skole imaju trajnu kontam si za par mjesseci i ja dati Laughing
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne preporučujem ti, iz razloga što, sam i ja imala maniju jedno vreme da kovrdžam kosu, i ako više volim ravnu, ne znam šta mi bi, ali dobro... I, onda sam se obratila svojoj sestri, koja je, inače, frizerka. Rekla mi je da to nikako ne radim, jer to jako šteti kosi, i da mi kosa više neće biti ista kao i pre, i da ću je posle moliti da mi je ispravi, i tako da sam ja odustala... To je bilo moje iskustvo, i posle toga, više nikada nisam poželela...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 10:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam stavila i nisam imala nikakav problem i ponovo cu traziti kad dode prilika...samo zavisi sta trazis i koliko kiseline ti stave,smo da ne izgore kosu i ok je...
 
ivan1234
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 165

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 02, 2006 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Revlon preparati definitivno
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 09, 2006 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

frendici je unistilo i ono malo kose sto je imala na glavi, ali to vjerojatno ovisi i o vrsti kose
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Trajna za kosu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon