www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Postoji li kraj kosmosa?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da postojia kako zamisljam pa mozda bolje neg na ovome hahah nema fakat poima nisma se ni trudila da razmislim

 
kissuzana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 58

Datum registracije: 30 Maj 2006
Poruke: 200
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako beskraj znaci to sto znaci,ja ipak negde tamo vidim kraj.

_________________
ja sam suzana , a ti??????
 
Stefan-chb
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 01 Sep 2005
Poruke: 530

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kazu da se kosmos stalno povecava,mada pri samoj pomisli na to pocinjem da se nerviram
 
RLICA2000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 81

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 20, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je van mojih moci ....... razmisljanja
 
slatka_breskvica
*samo tvoja...*
*samo tvoja...*



Godine: 25

Datum registracije: 08 Jun 2006
Poruke: 8864
Mesto: USA

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da postoji kraj sveta.... Mislim ako je Bog stvorio svet isto tako moze da obrise sve u njemu....
A sada sledi pitanje kako sam sigurna da je Bog stvorio svet?

Pa nisam sigurna,ali mislim da ga je Bog stvorio i verujem da je on nas otac.... Svi smo nastali od Adama i Eve,pa svi na ovoj planeti su u srodstvu,ali ne zele to da prihvate.... Postoje razne vere,ali svi se mole jednom jedinom Bogu.....

Kako zamisljam kraj sveta?

Mislim da se i blizi nas kraj.... Da je kraj jako blizu jer koliko ima katastrofa u poslednje vreme da to nije bas normalno.... Koliko poplava,ratova,zemljotresa,mrznje ima medju ljudima da to bas i nije normalno... Zamisljam da ce nesto iz kosmosa da udari u nasu zemlju i da cemo svi biti izbrisani sa ove planete..... neki ce doziveti taj kraj,ali vecina nece ni osetiti jer ce biti prebaceni na neko lese i bolje mesto,a oni sto ostanu nece im biti lepo ni malo.... Ne bi volela da dozivim taj kraj,jer sam ubedjena da se kraj zaista blizi i da ce biti velika katastrofa na zemlji.... Verovatno ce se stvoriti novi zivot na planeti i opet sve iznova.....

Da li primecujete da se klima promenila?
Zato sto su se i ljudi promenili.... Koliko su postali zli ljudi tako se menja i klima..... Nekada nije bilo toliko mrznje medju ljudima,ali sada je to prava katastrofa.... Prosto ne mogu da verujem da je sve to tako,ali je istina..... Wink

_________________
Happy & Married
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 11, 2006 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima li svemir kraj... mislim da nema ... jer bi morao biti omedjen necim i valjda bi se to dosad znalo..

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
k.ana
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 461
Mesto: u tvojoj sjenci

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 12, 2006 8:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja mislim da i svemir je isto nešto poput zemlje proći će milioni godina i to pitanje će ostati otvoreno...svemir je nešto mnogo više i vjerovatno će uvijek ostati tajna..

_________________
ljubav je ono što čovjeka čini čovjekom a tebe?
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Re: Jedno pitanjce Na vrh strane Na dno strane

brbljivac je napisao/la sledeće:
Da li postoji kraj svijeta (kosmosa) i ako postoji kako ga zamisljate?


ja uopće ne razmišljam o tome...
 
KatriX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Okt 2006
Poruke: 136

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti se slazem sa slatkom_breskvicom..moje misljenje je apsolutno isto!
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se secam da mi je jednom profesor Fizike Misa Bracic pokusao utuviti u glavu:"Djuricka,posle kosmosa nema POSLE,nema nicega i to je jednostavno tako.GOTOVO"
Dugo sam razmisljala,mozda je i u pravu,ali kako moze da postoji NIsta?Razmisljam...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
milem
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 30

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato ljudi vise ne vjeruju jedni drugima????
 
[duk]
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jan 2006
Poruke: 90
Mesto: bgd

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa, mnogo im je lepse da sakriju istinu, da je zadrze za sebe, jer je ona najveca vrednost.. 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Postoji li kraj kosmosa? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  sledeća
Strana 14 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon