www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Preporuke za koktel barove u Beogradu...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Napici ~
::  
Autor Poruka
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 4:09 pm    Naslov poruke: Preporuke za koktel barove u Beogradu... Na vrh strane Na dno strane

Hajde ljudi da čujem da li imate neki kotel bar da pohvalite u Beogradu i okolini, neka bude živopisno po mogućnosti...

 
blue037
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 182

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 7:29 pm    Naslov poruke: recimo Na vrh strane Na dno strane

Kruz(Blok 44), Ben Akiba(Nusiceva ja mislim), Downtown(Chika Ljubina), Braun(ugao Sarajevske i Nemanjine) ima ih jos Smile
 
gric202
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čuo sam za sve i bio sam na Kruzu, ali me interesuju Vaša iskustva.
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 20, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Recimo CHE caffe iznad ustanicke kod onog novog suda i koktel je "B 52", ni "sex on the beach" nije losh...eto recimo neka to bude moj sadrzaj ovog post-a.

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Che nikako nije "koktel bar", vec najobicniji kafic,koji je napravljen da omladina SPS ima gde da bleji (jer su im iznad kancelarije)

Moj omiljeni je definitivno Ben Akiba! Samo sto je to mesto sada, u poredjenju sa onim sto je bilo pre 5-6 godina-skoro pa nemoguce! Pre je bilo neuporedivo bolje. Bila sam proslog leta i onako. Lepo je i dalje, kokteli su super, ni malo ne zaostajemo za svetom po pitanju koktela. samo,s ada atmosfera nije ista. Puno je nekih napucanih klinaca, koji tu dolaze da bi bili in, dok je pre 5-6 gdina to mesto bilo fenomenalno. Prijatna atmosfera, kao da se svi znaju, tiha lepa muzikica, nije bilo sanse da cujes nekog magarca sa planine, kako se dere preko celog stana, da dozove drugog magarca sa planine, najopustenije mesto u gradu je bilo, a i zna se koja je ekipa ljudi tu dolazila. Sada ih ima svakakvih. Ali mesto (stan, enterjer), kokteli, pa i samo osoblje, na lestvici od 1-10 od mene imaju 11! Wink

_________________


 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Che nikako nije "koktel bar", vec najobicniji kafic,koji je napravljen da omladina SPS ima gde da bleji (jer su im iznad kancelarije)

Pa ja ni ne zalazim nesto u te koktel barove ali ajde kao da napisem jer sam tamo bila a cisto informativno da ti i odgovorim, nemam ama bas nikakve veze sa SPS-om..cak sto vise....

_________________
 
~*трола41*~
Banovan!

~*ЛегендА*~
~*ЛегендА*~



Godine: 33

Datum registracije: 30 Apr 2005
Poruke: 2962
Mesto: Opusteno...Beogradski!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr.Stefan Brown,(ugao Hajduk Veljkovog Venca i Nemanjine Ulice) i Kruz(NBGD,B44) ta dva su najbolja u gradu po meni

_________________
Zivi Zivot,opushteno i Beogradski!

I? JEL IMA NESTO ZANIMLJIVO U MOM POTPISU?....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bar Central


’’Bar Central’’ je sediste Udruženja barmena. To je koktel bar koji se nalazi se u samom centru Beograda, gde svi barmeni mogu da se informišu o novim svetskim trendovima u pripremanju koktela, aktuelnim dešavanjima u zemlji i svetu, o takmičenjima, kao i o radnim mestima. U lokalu mogu da saznaju sve što ih zanima o koktelima i pratećoj opremi za pripremanje koktela. U lokalu se održavaju i obuke barmena.

’’Bar Central’’ je mesto gde u svako doba dana možete svratiti i uživati u koktelima koji se pripremaju po originalnim recepturama i pristupačnim cenama. U ’’Baru Centralu’’ sve se vrti oko ogromnog, centralnog bara, koji dominira lokalom i za kojim se nalazi nacionalni pobednik Udruženja barmena koji je našu zemlju predstavljao u Las Vegasu, Novak Nenezić.

Adresa lokala je Kralja Petra 59, a telefon je 26-26-444.

Radno vreme lokala je od 9 do 24h.


Ljudi, iskreno Vam preporučujem ovaj koktel-bar, nećete se pokajati.
 
perakojot013
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 27 Okt 2005
Poruke: 535

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve to zvuci super, ali deluje mi da deru sa cenama. No, ne ostaje mi nista drugo do da proverim.

Ja sam bila u Ben Akibi i stvarno je super.
Stefan Braun je vise kao neka diskoteka i malo su jaci sa cenama. Gomila napucanih likova, i isfoliranih cura. Nisam nesto preterano odusevljena.
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 3:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stefan Braun je odlican, Ben Akiba isto a ako ne volite taj fazon Brauns Garden je najopusteniji. To je u stvari letnji St. Braun. Ogroman sank na sredini, otkaceni sankeri. Stalni gosti, ima ih oko stotinak (bez sale), su opusteni, niko nikoga ne snima-ko je kako obucen i da li je trendy. Tamo dolaze ljudi koje interesuje pice i dobro zezanje.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 25, 2008 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije koktel bar al prave dobre koktele...Buena vista na Banovom brdu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
marijalady
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 40

Datum registracije: 14 Apr 2006
Poruke: 2166

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2014 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da je tema malo utihnula, ali svima preporucujem Witch bar, prave mnoooogo dobre koktele, sa mnogo smesnim i istripovanim nazivima Very Happy

_________________
SAMO RETKI NADJU RETKE
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> ~ Napici ~ -> Preporuke za koktel barove u Beogradu... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon