www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Opravdanje na netu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~
::  
Autor Poruka
kumalu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 69

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba se zezati sa tim opravdanjima.Bolje idi kod doktora.

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kumalu je napisao/la sledeće:
Ne treba se zezati sa tim opravdanjima.Bolje idi kod doktora.
upravo tako jer ako te uvate naje.o si............

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
janne
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne valja ti to ciniti...moj ortak je to doneo u skolu i odmah su g aprovalili...bolje idi kod lekara i izmisli da ti je bilo muka,,,bla bla...gotova stvar...nemas frku Very Happy
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ja opravdanje javi mi se na chollocky@gmail.com i posalji mi email i ja cu ti poslati opravdanje
 
sharki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Okt 2006
Poruke: 83

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 17, 2006 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne preporucujem ti to opravdanje jer sam videla kako izgleda i nije bas nesto uverljivo. Ako mislimo na isto
 
josé luis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Nov 2006
Poruke: 75

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e za to prvi put cujem. a i takvo opravdanje ne mozes da odstampas ako ima skeniran pecat
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Javi mi se pusti ti njih sta pricaju ja mojoj devojci vec 2 godine dajem i nisu je provalili
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahaha cime se vi srednjoskolci danas bavite !hahahahah!
samo tako treba!
 
Ok_cura
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 27 Avg 2006
Poruke: 193
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pojedi krisku sirovog krompira i nasmrci se limuntusa.. ima da te opali temperatura i da kises dok ne iskises sinuse pa da vidmo koji doktor nece da ti da opravdanje Smile pali majke mi Smile

_________________
U_sVaKoM_SlUcAjU_Ok_CuRa
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok_cura je napisao/la sledeće:
pojedi krisku sirovog krompira i nasmrci se limuntusa.. ima da te opali temperatura i da kises dok ne iskises sinuse pa da vidmo koji doktor nece da ti da opravdanje Smile pali majke mi Smile


Kad to budesh probao nikad vishe neces zazeleti da izostanesh iz skole...radi i vishe nego dobro, probaj ali ja sam bogami zazalio sto sam to uradio, nisam mogao da se vratim u normalu nedelju dana

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
allexandar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2006
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lazno opravdanje je vrh stvar, samo je pitanje kome ga dajes npr moj rayredni u srednjoj skoli nije hteo da prihvata nikakva opravdanja jer je znao za postojanje laznih
 
neuhvatljivaa
x fille sauvage x
<b>x fille sauvage x</b>



Godine: 36

Datum registracije: 06 Nov 2006
Poruke: 6644

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na mom faksu ne vazi nikakvo opravdanje sem onog koje ti daju u bolnici,mislim stvarno,zamislite da imam grip i idem u bolnicu po opravdanje...izbacili bi me naglavacke

_________________
Lutko, ja sam rešen da večno s' tobom plešem...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Škola, fax, posao ~ -> Opravdanje na netu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 2 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon