www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Patriotizam
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 10:05 am    Naslov poruke: Patriotizam Na vrh strane Na dno strane

Ja shvatam patriotizam kao ljubav prema svojoj zemlji, otadzbini. Dok danas sve cesce i cesce vidjam ljude koji patriotizam shvataju kao ljubav samo prema svojoj zemlji i MRZNJU prema ostalim nacijama.

Imam dve drugarice koje stvarno patriote, ali preteruju. Licno, nisam patriota, ali ipak ne mrzim svoju zemlju, daleko od toga. Nego, te dve drugarice postuju samo Srbe i Srbiju dok sve ostale nacije diskriminisu.

Sta vi mislite o tome?
Da li se patriotizam svodi na obozavanje svoje zemlje i nacije, a mrznja prema drugim?
Kako vi shvatate patriotizam?
Da li ste patriote?



_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam patriota.I volim sve u vezi moje zemlje.A to je Jugoslavija.A ne ova takozvana Srbija(obor stare jugoslavije sto je jeednom neko ovde u nekoj temi rekao).Meni ce u srcu uvek biti Juga i njena himna.A ovu drzavu-srbiju ne priznajem niti ovu himnu nit cu.Rodjen sam u Jugi i u mom srcu ce uvek biti juga.KAd je sve bilo lepse i bolje...A patriotizam je rodoljublje ko sto si i sama rekla al naravno da to zna da pereraste i u mrznju ako vam je neko dira al ne bi o tome ovde i sadda jer ovde ima mnogo ljudi s prostora bivse juge i svi se dobro slazemo bez obzira na sve sto se izdesavalo zadnjih 10-15 godina.Ovde se i Hrvati i Bosanci I slovenci I srbi druze i nigde nisam video da neko nekkog vredja po nacionalnom pitanju i da ima mrznja i to mi je jako drago jer toga ima po raznim forumima.I zato mi je drago sto sam ovde medju svima vama s kojima mogu normalno da pricam i komentarisem bez obzira na nacionalnu pripadnost itd...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Patriotizam je samo ljubav prema svom rodu, korenima, zelji i svemu vezanom za nju.
Nikako nije mrznja ostalih.
Mislim da sam prilicno veliki patriota. Prvo mi je najbitniji nas narod. Ispred svih, postujem svoje. Ali postujem i tufje. Imam prijatelja i poznanika bukvalno svih nacionalnosti, obozavam da slusam price o njihovim domovinama, postujem ve nacionalnosti, ali moja je moja i nju, naravno, postujem najvise. Ja sam srpkinja i svoju zemlju Srbiju volim. Wink 8)

_________________


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:21 pm    Naslov poruke: Re: Patriotizam Na vrh strane Na dno strane

samo JA i niko vise... je napisao/la sledeće:
Ja shvatam patriotizam kao ljubav prema svojoj zemlji, otadzbini. Dok danas sve cesce i cesce vidjam ljude koji patriotizam shvataju kao ljubav samo prema svojoj zemlji i MRZNJU prema ostalim nacijama.

Imam dve drugarice koje stvarno patriote, ali preteruju. Licno, nisam patriota, ali ipak ne mrzim svoju zemlju, daleko od toga. Nego, te dve drugarice postuju samo Srbe i Srbiju dok sve ostale nacije diskriminisu.

Sta vi mislite o tome?
Da li se patriotizam svodi na obozavanje svoje zemlje i nacije, a mrznja prema drugim?
Kako vi shvatate patriotizam?
Da li ste patriote?


Ovako, ja volim svoju zemlju svoj narod i kulturu. I ponosim se time. Ali poštujem i druge narode. Recimo, da se preselim u neku drugu zemlju sigurno bi se prilagodila njihovim običajima ali bi zadržala i svoje.





[Edit by knknpnkn: Reči napisane u ovoj poruci koje imaju uvredljiv karakter, cenzurisane su pošto je to strogo zabranjeno Pravilnik-om.]
 
GrimStone
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Avg 2006
Poruke: 109

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam patriota. Volim svoju zemlju i svoju kulturu, ali postujem i druge narode i njihovu kulturu. Kod onih koji kao vole svoju zemlju, a mrze sve ostale, nema ni p od patriotizma.
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 15, 2006 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se sa svima vama. Osnovala sam ovu temu jer me stvarno zanima sta drugi ljudi misle i kako shvataju patriotizam.
Sa te dve srugarice cesto se sukobim oko toga jer mi je stvarno nerealno kako razmisljaju.
Rekla sam vec. Ne vole ni jednu grugu naciju - a bolje je da ne navodim neke jer stvarno ne zelim da se iko oseti uvredjenim.
Moji stavovi su totalno drugaciji od njihovih i drago mi je zbog toga jer stvarno ne bih volela da sam tako ogranicena.

Rekla sam da nisam neki patriota. Nije mi to jedna od primarnih stvari u zivotu, ali sigurno nikad ne bih dozvolila da neko vredja moj narod i moju zemlju bez ikakvih razloga.

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:

Meni ce u srcu uvek biti Juga i njena himna.

Rodjen sam u Jugi i u mom srcu ce uvek biti juga.


sve je u ove dve recenice!!!!!! nemam ni sta da dodam ni oduzmem!!! mnogi su se davne '91. hvalili kako su velike patriote kako su ovo i ono..ma bili su to sve sami supci koji su nas doveli tu gde smo...zalazim u neke vode politike i na tome se izvinjavam jer nije o tome tema ovde ..al da su svi oni malo vise bili patriote i voleli svoju zemlju i svoj narod-yugoslovenski narod-sve bi bilo mnoooooooooogo drugacije...ja sam patriota na prvom mestu..al priznajem yugoslaviju kao zemlju u kojoj sam rodjena...svakao da patriotizam ne znaci mrznju prema ostalim narodnostima ali da se ne lazemo malo nasih politicara ume da razlikuje to...patriotizam je iskljucivo ljubav prema svojoj zemlji....e sad jos samo da izaberete koja je vasa... :yugoslavija: :yugoslavija: :yugoslavija: :yugoslavija: :yugoslavija:

_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li sam patriota.
Mislim volim ja svoju zemlju i sve to stoji...ali ne mrzim nijednu drugu zemlju niti bilo koji drugi narod!
A neki ljudi bas preteruju po tom pitanju...npr. mrze druge narode (a da verovatno ni sami ne znaju zasto)...po meni to nije u redu.
Treba voleti svoju zemlju ali ne treba mrzeti druge.
Pa svi smo mi ljudi isti, stvoreni smo na istoj planeti, imamo svi i kosu i oci i usta i nos i obrve i bla, bla, bla...ostalo je nebitno...
Zbog cega sva ta mrznja? Samo zato sto je neko jednom davno rekao "e vi ste srbi, a vi hrvati, oni su sloveni, oni tamo madjari...itd." To su samo nazivi i nista vise.
Naravno kulture su razlicite i sve to stoji ali na kraju krajeva svi smo ljudi!
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je zestoko pred zakljucavanjem!!!
Pitanje je da li ste patirote ili ne!? Ko je rasturio sta i kako-nije tema, niti ce ikada biti tema na ovom forumu!
Jos jedna takva prepiska i tema se gasi! Wink

_________________


 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:

Pitanje je da li ste patirote ili ne!? Ko je rasturio sta i kako-nije tema... Wink


Slazem se. Necu da se niko oseti uvredjenim ili slicno. Ovo nije soba za svadjanje tako da se ne dokazuje ko je u pravu ili nije!!!!!!!

Ponavljam pitanja, a ona glase:
- Sta vi mislite o tome? (o patriotizmu i o primeru sto sam navela gore)
- Da li se patriotizam svodi na obozavanje svoje zemlje i nacije, a mrznja prema drugim?
- Kako vi shvatate patriotizam?
- Da li ste patriote?

Znaci pitanje nije ko je sta rasturio ili ne! Da li se bolje zivelo pre ili sada; da li su krive tadasnje ili sadasnje patriote i sl.
Please, pridrzavajte se zadatih pitanja jer me stvarno zanima misljenje drugih i necu da mi se ugasi ova tema!!!!! Twisted Evil Mad

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation



Poslednja prepravka: EGO! datum Čet Nov 16, 2006 11:32 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poštuj tuđe pa češ umeti da voliš i svoje!

to je sve što mogu reći!!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 16, 2006 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo je ako volis svoju zemlju, mada mogu da kazem da nisam patriotista. Ustvari, dok je bila Jugoslavija, kao klinac i jesam bio ali onda se dva/tri politicara zeznuli pa se sa tim i moj patriotizam smanjio. Inace danas, volim Srbiju zato sto mi je familija i drustvo odatle, zato sto je izuzetno lepa priroda. Ali mogao bi vise losih strana Srbije da navedem nego dobrih tako da apsolutno nisam patriotista...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Patriotizam Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon