www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ureaplasma
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
anabela
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 860

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 08, 2006 2:07 pm    Naslov poruke: Ureaplasma Na vrh strane Na dno strane

Je li itko imao ovu bakteriju i kako se liječi? koje posljedice može izazvati ako se ne liječi? Je li istina da može uzrokovati neplodnost?
Hvala!


 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 10, 2006 6:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lijeci se se antibioticima (azithromycin, tetracycline ili ofloxacin). ako se ne lijeci moze doci do hronicnog bola u pelvisu, neplodonosti i ectopic pregnancy (ne znam na srpskom).
oboljela osoba i partner se oboje trebaju lijeciti i odustati od seksualnih aktivnosti za to vrijeme.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 11, 2006 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje se obrati doktoru i potraži pomoć

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nista bez brisa i ginekologa

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
tv
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Maj 2005
Poruke: 428

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

s obzirom da je to bakterija koja se prenosi spolnim odnosima najbolje je obratiti se doktoru. koliko sam na internetu mogla da pronadjem uglavnom se ljeci antibioticima koji se uzimaju oko 14 dana. 90 posto slucajeva uspije da se izljeci od prvog tretmana...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam izlječila ureaplazmu nakon jedne doze Hiramicin antibiotika, pila sam svakih 12 sati.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Ureaplasma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon