www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jen-Mo tacka, vredna milion dolara
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 01, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Jen-Mo tacka, vredna milion dolara Na vrh strane Na dno strane

Tačka vredna milion dolara - Ujukulacija protiv ejakulacije



U taoističkoj seksologiji, muškrac dolazi do orgazma bez ejakulacije; on umesti toga "ujakulira". Pritiskajući jednu akupunkturnu tačku, smeštenu na pola puta između anusa i skrotuma, ejakulacija se može obrnuti u poboljšani orgazam, a muško seme iz pune prostate se opet iskorišćava, ponovo se absorbujući u krv. Ta tačka je poznata kao Jen-Mo (meridijan začeća), akupunkturna tačka. Kad se pritisne prstom, ta tačka se oseća kao malo udubljenje ili rupica u tom području.

Kada se Jen-Mo tačka pritisne neposredno pre očekivane ejakulacije, energija ide prema gore u telo, kroz meridijane koji počinju u toj tački, umesto da odlazi iz tela, kako se to događa kod obične ejakulacije.

Ako se tako postupi, muškarac oseća prijatne senzacije, koje dolaze od pumpanja prostate i svejedno doživljava orgazam. On nastavlja da pritiska tu tačku dok orgazam, ili "ujakulacija" ne budu potpuni.

Mnogi praktikanti "ujakulacije" tačku Jen-Mo nazivaju tačkom od milon dolara, jer se osećaju kao milion dolara kada upotrebljavju ovu tačku. Svako ko je isprobao, smatra da je zaslužila to ime.

Druga, jednako važna dobrobit od te tehnike je u tome što muškarac znatno povećava svoju sposobnost da zadrži erekciju.

Pritiskanje tačke od milion dolara je lagano, i s malo prakse možete to veoma diskretno učiniti, tako da vaša partnerka to čak i ne opazi. U trenutku kada osetite da ste spremni za ejakulaciju, pružite ruku naokolo, iza zadnjice i pronađite tačku. Pritisnite je dosta jako, tako da seme ne može d putuje iz prostate u uteru. Treba malo prakse da se tačno nauči kako i gde pritisnuti. Možda biste sami trebali da vežbate, kako biste savladali tehniku. Pritisak ne treba da bude ni preslab - ni prejak. Ako pritisnete suviše blizu skrotumu, seme će ići u mehur i izgubiće se kod mokrenja. Ako pritisnete preblizu anusu, ejakulacija neće biti zaustavljena.

U svakom od ova dva slučaja nema koristi od vežbe.

Upozorenje: ako imate infekciju prostate, morate da posetite lekara pre nego što počnete da koristite "tačku od milon dolara"



_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 2:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa lepo je to...samo ume da bude i malo neprijatan osecaj....i bolan.....probao sam par puta ali neka hvala...lapo je to ali menio se bas nesvidja....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 03, 2005 8:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stamenid srećo, a možda se ti nisi dovoljno ispraksovao,
moraš to još malo da provežbaš, nikad se ne zna Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 04, 2005 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa neka hvala...
cuo sam za to jos oj ha otkada pa sam probao...i neka ..ne bi ja.....rizikovacu....

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
mosha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 01 Apr 2004
Poruke: 23
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 11:18 am    Naslov poruke: Neznanko! Na vrh strane Na dno strane

15 sedis na svojoj desnoj ruci i nakon toga tom utrnulom ruku obradis svog lepotana.Osecaj je fenomenalan! Very Happy
he he he
 
Masterboy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 01 Maj 2004
Poruke: 73

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 27, 2006 7:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da,da, kad je ruka utrnula, mislis da ti radi neka druga...hi hi hi
 
allexandar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Mar 2006
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahahahahahahahahaha, pa vi niste normalni hahahahaahaha
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zanimljiva stvarcica a komentari su ludi 100%

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Kobass
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Jul 2006
Poruke: 189

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da mi jednostavno ne pritisnemu tu tacku, i svrsimo na miru?! Pa nije priroda dzabana namestila da sperma leti napolje?! Confused
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:35 pm    Naslov poruke: Re: Neznanko! Na vrh strane Na dno strane

mosha je napisao/la sledeće:
15 sedis na svojoj desnoj ruci i nakon toga tom utrnulom ruku obradis svog lepotana.Osecaj je fenomenalan! Very Happy
he he he

u jbt moram to da probam !! ahahahah
koja tacka bre koji bakraci ja to po seljacki nema nikakve tacke!! Very Happy
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 28, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kobass je napisao/la sledeće:
A da mi jednostavno ne pritisnemu tu tacku, i svrsimo na miru?! Pa nije priroda dzabana namestila da sperma leti napolje?! Confused


he he Laughing stvarno

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
zeljkot
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Nov 2004
Poruke: 55

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 29, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to moram da probam,a ima li problema opet da se nastavi posle toga ili mora da prodje neki period
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Jen-Mo tacka, vredna milion dolara Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon