www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vodjenje ljubavi vs. sex
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:37 am    Naslov poruke: Vodjenje ljubavi vs. sex Na vrh strane Na dno strane

Zasto vise niko ne govori vodjenje ljubavi nego sex???Te dve stvari se razlikuju potpuno i ne treba ih poistovecivati...
Jednostavno to ne mogu da razumem zar je to zato jer svi to rade bez osecanja ili je to ruzna navika koju smo pokupili s tog nama prizeljkivanog zapada???



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima još gorih izraza kojima se opisuje taj čin dve osobe suprotnog pola.
Sigurno da je nekad i reč " vodjenje ljubavi" delovala provokativno i bezobrazno.
Ima i dan danas starijih ljudi koji to nazivaju ašikovanje.
A onda su oni koji su plasiraju pomenutu reč posatali staromodni i zacementirao se termin seks.
Jednostavno, to je nešto što postalo uobičajeno za ovo vreme.
Meni je teška šabanija kad neko prilaz devojci naziva: pecanje, kraćenje itd.
Može udvaranje, to je ok. Ali ovo što sam pre toga napomenuo...

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

držte lopova je napisao/la sledeće:
Ima još gorih izraza kojima se opisuje taj čin dve osobe suprotnog pola.
Sigurno da je nekad i reč " vodjenje ljubavi" delovala provokativno i bezobrazno.
Ima i dan danas starijih ljudi koji to nazivaju ašikovanje.
A onda su oni koji su plasiraju pomenutu reč posatali staromodni i zacementirao se termin seks.
Jednostavno, to je nešto što postalo uobičajeno za ovo vreme.
Meni je teška šabanija kad neko prilaz devojci naziva: pecanje, kraćenje itd.
Može udvaranje, to je ok. Ali ovo što sam pre toga napomenuo...
da slazem se tipa sacovanje devojke i slicno...katastrofa...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne mislim da niko ne govori,ali eto u nedostatku vremena svelo se na sex Wink (mislim nedostatklu vremena za pisanje velikih rechi Mr. Green )
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:24 am    Naslov poruke: Re: Zasto??? Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Zasto vise niko ne govori vodjenje ljubavi nego sex???Te dve stvari se razlikuju potpuno i ne treba ih poistovecivati...
Jednostavno to ne mogu da razumem zar je to zato jer svi to rade bez osecanja ili je to ruzna navika koju smo pokupili s tog nama prizeljkivanog zapada???


E pa, rizmale, ovog puta cu se sloziti s tobom. Ja te dve radnje u potpunosti odvajam. Kada kazem "seks" tada mislim na odnos sa devojkom koja mi ne znaci mnogo, i kojoj ja ne znacim mnogo. Nesto bez obaveza, inace, ne praktikujem to, ali moram da definisem. Smile
A kad kazem "vodjenje ljubavi", tada msilim na devojku do koje mi je stvarno stalo, sa kojom to, upravo, radim iz ljubavi. I kad taj izraz upotrebim, tu devojku ne moze da zameni ni jedna. Smile

Pozzz
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednostavno lakse je reci sex nego vodjenje ljubavi,bez obzira da li ti taj na koga se odnosi to sto kazes znaci nesto ili ne
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dzonisa je napisao/la sledeće:
jednostavno lakse je reci sex nego vodjenje ljubavi,bez obzira da li ti taj na koga se odnosi to sto kazes znaci nesto ili ne


da...ja ne kažem svom dragom idemo vodit ljubav nego amo se seksat Laughing

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

d-moll je upravo odgovorio na pitanje.....

sve vise se to radi iz fizicke potrebe, a cak i da nije tako, niko ne obraca paznju na reci, izraze, koje nekad jako mogu da povrede nekog....

ja sam licno vise za vodjenje ljubavi nego za sex

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

te dve reci se ne razlikuju potpuno!! otkud to ? hm..

seks je univerzalna rec za fizicko opstenje izmedju parova gde dolazi do prodiranja muskog polnog organa u zenski kod hetero, kod lezbejki se zna i kod pede...uh pardon zabranjena rech , homica se zna.znaci stvar je jasna

vodjenje ljubavi je samo jedan OBLIK seksa...i podrazumeva seks, ali iz ljubavi ili nekog emotivnog naboja.....

seks mozemo imati iz bilo koje pobude, ljubav vodimo sa unosenjem emocija...

znaci apsolutno je netacno i nekorektno SVAKO opstenje kvalifikovati sa "vodim ljubav" ..mnogo je manja greska reci seksamo se...i u ljubavi.. ne vodimo ljubav svaki put..nekada je samo nagon,pozuda i instikt dovoljan...i pored toga sto se volimo

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E..ja to ne razlikujem. meni je sex i vodjenje ljubavi isto. Ja sa svojim deckom ponekad to uradim na brzinu (na javnom mjestu Embarassed ), a ponekad to traje satima...Sad neznam dali se ta dva cina razlikuju.
Mozda jedino onaj cin unutra-vani na brzinu je sex...a ono kad radimo satima, kad se mazimo, ljubimo, kad me masira, kad me njezno dodiruje, u kombinaciji sa unutra-van Mr. Green je vodjenje ljubavi. U svakom slucaju ja to radim sa osjecajima i uzivam i u jendom i u drugom Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
E..ja to ne razlikujem. meni je sex i vodjenje ljubavi isto. Ja sa svojim deckom ponekad to uradim na brzinu (na javnom mjestu Embarassed ), a ponekad to traje satima...Sad neznam dali se ta dva cina razlikuju.
Mozda jedino onaj cin unutra-vani na brzinu je sex...a ono kad radimo satima, kad se mazimo, ljubimo, kad me masira, kad me njezno dodiruje, u kombinaciji sa unutra-van Mr. Green je vodjenje ljubavi. U svakom slucaju ja to radim sa osjecajima i uzivam i u jendom i u drugom Wink


e pa bas to, sex je to nabrzaka, skoro bez ljubljenja, a vodjenje ljubavi je ono nezno...
mislim da mi ovde na forumu govorimo sex jer nam je lakse da napisemo...a i sex je izgleda sam cin vodjenja ljubavi

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

d-moll je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
Zasto vise niko ne govori vodjenje ljubavi nego sex???Te dve stvari se razlikuju potpuno i ne treba ih poistovecivati...
Jednostavno to ne mogu da razumem zar je to zato jer svi to rade bez osecanja ili je to ruzna navika koju smo pokupili s tog nama prizeljkivanog zapada???


E pa, rizmale, ovog puta cu se sloziti s tobom. Ja te dve radnje u potpunosti odvajam. Kada kazem "seks" tada mislim na odnos sa devojkom koja mi ne znaci mnogo, i kojoj ja ne znacim mnogo. Nesto bez obaveza, inace, ne praktikujem to, ali moram da definisem. Smile
A kad kazem "vodjenje ljubavi", tada msilim na devojku do koje mi je stvarno stalo, sa kojom to, upravo, radim iz ljubavi. I kad taj izraz upotrebim, tu devojku ne moze da zameni ni jedna. Smile

Pozzz
Potpuno se slazemo ovog puta Wink
PlavaRuzica je napisao/la sledeće:
ametist heart je napisao/la sledeće:
E..ja to ne razlikujem. meni je sex i vodjenje ljubavi isto. Ja sa svojim deckom ponekad to uradim na brzinu (na javnom mjestu Embarassed ), a ponekad to traje satima...Sad neznam dali se ta dva cina razlikuju.
Mozda jedino onaj cin unutra-vani na brzinu je sex...a ono kad radimo satima, kad se mazimo, ljubimo, kad me masira, kad me njezno dodiruje, u kombinaciji sa unutra-van Mr. Green je vodjenje ljubavi. U svakom slucaju ja to radim sa osjecajima i uzivam i u jendom i u drugom Wink


e pa bas to, sex je to nabrzaka, skoro bez ljubljenja, a vodjenje ljubavi je ono nezno...
mislim da mi ovde na forumu govorimo sex jer nam je lakse da napisemo...a i sex je izgleda sam cin vodjenja ljubavi

SEX jeste na brzaka ali je i bez osecanja...Znaci ja/vi sada izadjemo napolje naletimo na prvu/prvog koja/koji bi opstio s nama i obavimo to i tu je kraj svemu...
A VODJENJE LJUBAVI je sex s ljubavnim nabojem i osecanjima koji moze da traje 2 sekunde ili 2 sata,da bude grubo i nezno al vazno je da su prisutna osecanja,i partner koga volimo i skojim cemo biti i nakon tog cina i skojim cemo taj cin ponavljati iznova i iznova zbog ljubavnog naboja i osecaja koje imate prema svom partneru......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Vodjenje ljubavi vs. sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon