www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta ciniti???
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Djole_BG
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 700
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 24, 2006 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Au, bas gadna situacija! ma zaboravi ih, i kreni napred, verovatno nije lako, ali moras!


_________________
Cilj opravdava srestva !!!
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 25, 2006 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Revenge is a dish best served cold.
Sacekaj, sve ce to doci na svoje.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 26, 2006 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zmaster1911 je napisao/la sledeće:
Revenge is a dish best served cold.
Sacekaj, sve ce to doci na svoje.


hmmm dao si mi ideju!

_________________
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 1:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

auuuhhh zesce zaje**** situacija...ali kako @zmaster1911 kaze ''Revenge is a dish best served cold.''

_________________
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 2:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vreme radi svoje!

Znas kako konj gleda napred, e tako bi i ti trebao poceti. Znaci z@j38! proslost, sta je bilo bilo je, idemo dalje.

Pa kako se ona i sestra slazu posle svega? To me malo vise interesuje. Very Happy

Ako zelis da se osvetis, rokni njenu sestru, pa njega, pa nju, pa se vrati njenoj sestri i izvini joj se pa je opet cepni. Wink

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
XduleX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Sep 2006
Poruke: 183

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma brate , cim je on smuvao znaci da je nikakav kao drug i kao osoba, iako mu se svidja nije smeo to!A ona bez komentara sta ce ti takva misli na sebe da si iznad njih totalno....nadji bolju i lepsu pa nek crknu oboje...

_________________
Neki kazu "simpatican momak", ja im kazem bilo kako bilo samo je zezanje - provod, pice i lepe devojke stvarno. sve ostalo je....
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Makro je napisao/la sledeće:
Vreme radi svoje!

Znas kako konj gleda napred, e tako bi i ti trebao poceti. Znaci z@j38! proslost, sta je bilo bilo je, idemo dalje.

Pa kako se ona i sestra slazu posle svega? To me malo vise interesuje. Very Happy

Ako zelis da se osvetis, rokni njenu sestru, pa njega, pa nju, pa se vrati njenoj sestri i izvini joj se pa je opet cepni. Wink


Izvalio sam da skoro i ne pricaju, bio sam par puta kod njene sestre samo prodju jedna pored druge kao da se ne vide!

a za ovo drugo to bi znacilo da sam kao on-DjUBRE!

_________________
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

XduleX je napisao/la sledeće:
Ma brate , cim je on smuvao znaci da je nikakav kao drug i kao osoba, iako mu se svidja nije smeo to!A ona bez komentara sta ce ti takva misli na sebe da si iznad njih totalno....nadji bolju i lepsu pa nek crknu oboje...


Nije meni problem naci i lepsu i bolju, ali glava govori jedno srce drugo. Confused
Imao sam i pre nje mnogo devojaka mnogo, mnogo, mnogo lepsih ali ona je nesto posebno...
Valjda ljubav za ceo zivot...

Sad vise ne znam dali je volim ili mrzim.


Rolling Eyes

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Sta ciniti??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon