www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zatamljivanje Stakala
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 8:35 am    Naslov poruke: Zatamljivanje Stakala Na vrh strane Na dno strane

Zatamljivanje Stakala kod nas nije zakonski zabranjeno tj. zakon kaze zabranjeno zatamljivanje vetrobranskih stakala a bocna stakla i zadnje staklo ne spada u vetrobransko staklo i onda nije zabranjeno zatamljivanje.... Znaci slobodno mozete zatamniti stakla bez bojazni od policije .........


_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 29, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se bas svidja, ali ne kod svakog auta. Ovde u Holandiji je zabranjeno zatamnjivati prednje staklo. A prednja bocna stakla su dozvoljene do neke mere. Zadnja bocna i zadnje staklo moze 100% zatamnjivanje.

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 30, 2006 9:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po meni to je kul al kao sto ljudi pre mene rekosse ne stoji na svakom autu a ja bio dodo i da ne stoji na svakoj boji auta......

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je po meni manje-vise pitanje ukusa a za zakon-bas me briga. Zatamnjivanje stakala mi se svidja samo u varijanti gde je auto crno-metalic boje sa svim crnim staklima...u bilo kojoj drugoj varijanti -NE.

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja podrzavam zatamljivanje samo ako automobil ima crnu ili sivu boju (eventualno crvenu...).
I ako bih to radio na mojim kolima, zatamnio bih sva stakla ili ni jedno.Po meni je glupo zatamniti samo zadnje staklo i zadnja bocna stakla, a prednja ne.Nekako mi je to sareno...ciganski...

_________________
Master
 
sasa407
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2005
Poruke: 13
Mesto: Zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vozim crnog pola classic i nedavno sam zatamnio stakla ali samo bocna super mu stoji jer je auto crno.jeste da je navecer vidljivost dosta smanjena ali nakon 20-ak dana navikne se covjek pa moze neometano da vozi.prvi put kad neko sjedne ne vidi nista.inace stavio sam super dark black folije.ubrzo moram na put u sloveniju pa cu ih morat skinut jer tamo to zakon ne dozvoljava.steta Sad

_________________
Sasa Kajic
 
niki38
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 63

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 8:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U potpunosti podrzavam zatamnjivanje,pogotovu ako su kola crne ili sive boje,ali ne potpuno nego samo malo zatamnjivanje,mislim da je to pravi potez!
 
gaginb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 5
Mesto: novi becej

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zatamnjivanje stakala je strava. Ja imam skodu feliciju trula visnja boje i super joj stoje zatamljena stakla. na zadnja vrata i gepek sam stavio 4. najtamniju a na prednja vrata 2 nesto svetlije. imam i atest tako da me ne zanima nasa murija

_________________
GAGI
 
speedoje
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 358

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 8:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Danasnji izbor folija za zatamnjivanje stakala je ogroman, tako da se lako moze uklopiti sa bilo kojom bojom kola. U principu najbolje i stoje na tamnim vozilima.
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako bas vidis muriju, otvoris prozore pa se ne vide tamna stakla Wink samo sto je to malo sumnjivo zimi hehe, ali jbg vise njih se tako snalaze 8)

_________________
 
dj_wolf87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 94
Mesto: Beograd-Vrchin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zatamnjivanje stakala je OK! Ma sta OK?! Ja lupam svasta...

To je QL!!! Ja to planiram da uradim kada budem ponovo kupio auto, zato sto sam prethodni slupao...

Nemojte da se trkate sa zivotom, uvek cete izgubiti Sad
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 1:29 pm    Naslov poruke: :) Na vrh strane Na dno strane

ja sam moj auto zatamnio ceo i prdnju soferku do pola sa naj tmniom folijom 0.5 jedino je zajebano kad interventna policija zaustavi odma siris ruke na haubi Evil or Very Mad


Poslednja prepravka: ticmaopel datum Uto Dec 19, 2006 5:23 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Zatamljivanje Stakala Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon