www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mislite li da je život prekompliciran?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:18 pm    Naslov poruke: Mislite li da je život prekompliciran? Na vrh strane Na dno strane

Dali vam ikad dođe trenutak da vam dosadi postojati,pomislite li ikada da vam je život nepotrebno prezakompliciran, milijon je jednostavnih načina da zehebate i uprskate stvari,a tako je teško napraviti nešto kako treba, tj. onako kako ste si i zacrtali i zamislili. Kad nešto postignete, npr. legnete na kraju dana (navečer ili ujutro ,kako ko) u krevet znajući da ste obavili sve što ste danas trebali napraviti i onda osjetite zadovoljstvo zbog sebe , i onda poslije sam osjećaj zadovoljstva vam više nije dovoljan.

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mislim da je zivot kompikovan,pogotovo jos ovaj moderni zivot gde je sve u komplikacijama i gde u trenu mozete unistiti sebi karijeru,zivot,sveal o tome malo nas razmislja zbog brzine u kojoj zivimo sve ide u nekom speed-u.Zato i umiremo mladi i umiracemo sve mladji jer jednostavno puno je komplikacija i zebnji usled cega organizam trpi stres koji moze biti poguban....Tako da Zivot je komplikovan i bice jos vise ako nastavimo da jurimo ovim tempom ka nekom satro boljem sutra(zasto satro-pa zato jer kako smo krenuli unisticemo planetu a onda necemo imati gde da zivimo tako da nam se za sada crno pisse....)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:18 pm    Naslov poruke: Re: Mislite li da je život prekompliciran? Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
Dali vam ikad dođe trenutak da vam dosadi postojati,pomislite li ikada da vam je život nepotrebno prezakompliciran, milijon je jednostavnih načina da zehebate i uprskate stvari,a tako je teško napraviti nešto kako treba, tj. onako kako ste si i zacrtali i zamislili. Kad nešto postignete, npr. legnete na kraju dana (navečer ili ujutro ,kako ko) u krevet znajući da ste obavili sve što ste danas trebali napraviti i onda osjetite zadovoljstvo zbog sebe , i onda poslije sam osjećaj zadovoljstva vam više nije dovoljan.


DA! Stalno razmišljam o takvim stvarima, a onda shvatim da se bez potrebe nerviram jer puno stvari ne mogu promijeniti i ne mogu utjecati na njih...

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A i sami si ga jos vise i nepotrebno kompliciramo. Takozvana "rat race" (utrka stakora u english business slengu), veliku vecinu drzi u tome.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upravo tako..cak sta vise...

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne. Zivot je onakav kakav ga mi stvorimo.
Imamo sposobnost upravljanja svojim zivotima, samo je pitanje kojim cemo putem krenuti.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Amerigo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Feb 2006
Poruke: 202

germany.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 6:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za slatku sanerku:

da, zivot je zaista komplikovan. ali sta ces. ne vrijedi nista zaliti i jadati se. samo naprijed. nekada ne valja ni previse mozgati o nekim stvarima, stvari su takve kakve jesu, draga sanerka;-)
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 6:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da je prejednostavan zalili bi se da je prejednostavan... Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma komplikovan je a i treba da bude tako!! Very Happy mada nekad se i sam zbunim kad pomislim koliko stvari moze da se uradi u zivotu Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot je jednostavna stvar u kojoj postoji samo jedan cilj: ostati ziv i igrati se jos malo. Ali su ljudi ucinili da zivot postane neverovatno ogromna, i komplikovana igra u kojoj smo zaboravili koji je cilj u stvari, i tu igru igramo jer je i drugi igraju.
 
Pados63
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jul 2006
Poruke: 16

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: zivot velika avantura Na vrh strane Na dno strane

Mislim da je zivot veliki lavirint ili velika avantura koja je puna rizika, i samo dobri igraci uz srecu uspeju. ostalo je krparenje Very Happy

_________________
Pomoz bog junaci
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot je jedna izuzetno komplikovana stvar sastavljena od gomile prostih sitnica. Nauciti uzivati u zivotu velika je nauka.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Mislite li da je život prekompliciran? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon