www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Milijana Ralević Mana
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 1:39 am    Naslov poruke: Milijana Ralević Mana Na vrh strane Na dno strane

Šta kažete na ovu pjevačicu? Prvi je album ako se ne varam izdala za Gold ili Vip music. Pjesma koja se s tog albuma mogla izdvojiti kao odlična je "Priznajem". Predstavila se i na Grand festivalu sa pjesmom "Čekam te u nedelju". Meni se ova pjesma baš sviđa, da čujem vaše mišljenje.


_________________
 
Sekazauvek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Maj 2006
Poruke: 169

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 1:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

obozavam je
odlicne su joj pesme Priznajem,Mrlja i Cekam te u Nedelju.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 11:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su sve te srpske pevaljke iste...ne vidim razliku, svaka je na štiklama natapirane kose puna plastike i šminke.
Nijednu njenu pjesmu nisam čula i ne želim

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam nikakvo posebno misljenje o njoj,jedinu pesmu koju znam od nje je "Cekam te u nedelju" i ta pesma mi je skroz ok...

_________________
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slusala sam njenu pesmu,nista posebno...inace manu slabo slusam... Rolling Eyes
 
Vlada Z
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Dec 2006
Poruke: 153

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pesma je dobra,ali za ovu pevacicu prvi put cujem
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 10:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada nisam cuo za nju, a nisam cuo ni tu pesmu sa Grand festivala 8)

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čula sam pesmu sa Grand festivala nije loša,ali su mi sve te pevačice iste....samo kopiraju jedne druge,nema nikakve razlike među njima!!!
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bez misljenja sam o ovoj pevacici
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Milijana Ralević Mana Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon