www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Mislite li da je život prekompliciran?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
portoroz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 41
Mesto: orlic_dusan@yahoo.com

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi kako ga svatis


_________________
Dusan_Bg
 
lambi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 18
Mesto: Trebinje - Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najteze je biti jednostavan prirodan a ne sminker tako da misli da nije

_________________
Misli glavom,slusaj SRCE!!!
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaista se cini da je ponekad u zivotu sve komplikovano, iz iskustva znam da ne trba ocajavati ako nesto ne ide kako smo mi to htjeli, treba samo imati strpljenja, sve ruzno sto se dogodi vrijeme sigurno izlijeci, sto ne stignes danas, stici ces sutra, vazno je sacuvati zdravlje jer to ne mozemo kupiti a sve ostalo ce biti, ako ne danas a ono sutra,sigurno.Nazdravlje!!! Wink Wink
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pomislih kako je zivot komplikovan. A onda.....ma NIJE. Mi smo komplikovani. Mi smo ti koji za....mo i najjednostavnije situacije.
Ne, nije zivot komplikovan! Wink

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Destiny_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, cesto se to desi.Pomislim da mi nista ne ide, pitam se zasto sve mora biti tako komplikovano ....... ALi poslije sunca dolazi kisa, pa tako i u zivotu poslije ruznih stvari uvijek dodju i lijepe...
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 3:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da zivot je jedan zamrseni "kanap"kojeg mi odmrsavamo!Neko brze ,neko sporije a neko jednostavno "isece" sve-tako je najbolje!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 4:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sami sebi komplikujemo, ziveti je bas jednostavno
 
TuZnE_OkIcE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 146

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivot je onakav kakvog ga mi prihvatimo!Sadasnji sistem zivota nije nimalo lak ali ako mudro postupimo i probleme koji nas zadese rijesavamo mudro .polako jedan po jedan sve je nogo lakse i nema komplikacija!
Jednom je neko rekao"svaki se problem moze rijesiti samo problem smrti ne"tako da mislim da je zivot suvise kratak i bitno ga je prozvijeti na pravi nacin .

_________________
Muskarci su vrlo naivna bica:
1.misle da su pametni jer imaju 2 glave
2.misle da su njezni jer sjede na jajima
3.misle da je ovo:--------20 cm
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 12:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da je drugačije ne bi bilo zanimljivo Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
***Margarita***
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 02 Okt 2007
Poruke: 367
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 11, 2010 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemoguce je poverovati da se jedini razlog naseg zivota sastoji u vecitoj patnji koja nam se cini nepredvidiva i nepojmljiva.srce puno reci,suze goruce.placemo vatrene suze a tisina postaje nas jedini zvuk.ocne duplje gore kroz pakao kao da peku vriskovi mucenika nasih iluzija i misli.ceo svet kao da staje na nas dlan.tonemo...osim ako.prepisujemo sebi postojanost u vremenu stvarajuci besmrtnost,a zivljenje dok je fiksirano za vreme,do vecnosti koje posuduju samo iluzije,samo ideje,samo misli.u sebi nosimo svoju osobnu dramu,svi u sebi nosimo citav jedan svet,svako svoj svet,a u igri dodeljenih uloga mi smo hotimice vlastite marionete.vecina nas zivi,a ne postoji,a postojati znaci imati svest o svojoj ulozi u svojoj osobnoj drami koju posedujemo.biti ziv a nesvestan je vecito mucenje,osecati a ne znati razloge,staticni smo i nepromenljivi.kao takvi ustvari prolazni.kao takvi prolazni ustvari smo nestvarni.iluzija postoji,ona je bice koje se radja,raste,razvija,prerasta u opsesiju,ona se krece,evoluira,prodire u srz svake individue,ona stvara stvarnost stvarniju od stvarnosti same.ona ponekad i umire.

_________________
I barely know you,but somehow I know what you're about.play with my mind.
 
zucica
Upozorenja: 1 od 3

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 08 Maj 2010
Poruke: 301
Mesto: Odžaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 11, 2010 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ništa nije ni jednostavno ni komplikovano, stvar je u tome kako mi to doživljavamo

_________________
KAKVE SU TI MISLI TAKAV TI JE ŽIVOT
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 11, 2010 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mislim da je život komlikovan ili kompliciran, kako god. Smatram da ga sami sebi komplikujemo uvijek težeći nečemu za šta nismo sposobni niti smo dorasli i to što ne postignemo dodatno nas frustrira ... u stanju smo propustiti deset dobrih, vrijednih, zbilja životnih stvari u kojima možemo zaista uživati, ali ne ... čovjek je po svojoj prirodi prokleto biće i sklono uvijek da okrivi sudbinu ili Boga, ne shvatajući da nam ili jedno ili drugo (zavisi od toga u šta već vjerujemo) uvijek daju a mi to nismo u stanju prepoznati ili uzeti. Koliko ljubavi u sebi još možemo osjetiti, koliko volje, život je čudo, jedan dar koji treba čuvati i ne činiti ga sami sebi komplikovanim.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Mislite li da je život prekompliciran? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon