www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zacepljen nos
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 1:47 pm    Naslov poruke: Zacepljen nos Na vrh strane Na dno strane

Imam jako problema sa nosom Jako cesto mi je zacepljen i neznam jeli to ima kakve veze sa sinusima Kapam kapima i znam spricnuti aquamaris tj otopina koja sadrzi morsku vodu ali problem se konstantno vraca


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj ja imam problem s nosem jer sam ga polomio kao mali i od tada mi je u 99.99% vremena 1 nozdrva zacepljena i to zna da mi budes bas problem ponekad,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemojte previše koristiti kapi za nos jer oštećuju sluznicu. Ako vam je stalno začepljen nemojte se pouzdavati u vlastite dijagnoze. trebate vaditi bris nosa na eozinofilne pa će se sve znati 8)

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
flekitza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2006
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako reaguju kapi za nos ?
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od preterane upotrebe, moze da se osteti sluzokoza nosa! Mnogi doktori ne znaju da je nos uglavnom zacepljen od alergija! Uglavnom predstavlja veliki smor
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Caos genius25
Imas li ti alergiju?

_________________
E da mi je, da mi je
 
felipe007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Dec 2006
Poruke: 207

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo meni je upravo zacepljen nos
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bajadk je napisao/la sledeće:
Caos genius25
Imas li ti alergiju?

jos pitas svako proljece umirem vec sad su mi poceli simptomi vani je 15 stupnjeva a ja kisem ko luda osjecam pritisak u sinusima i uzasno mi je zima dakle i prehlada stize Kapam svako malo cak sam pocela u hladnoj sobi spavat da mi se ne susi u nosu al nis ne pomaze

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ti onda recem dobrodosla u "klub alergicara", jer i ja sam clan toga kluba. Crying or Very sad
Mene je prije nekih 3-4 mjeseca boljela glava da crknem od bolva. Doktor me posalje kod specijaliste (uho, grlo, nos) i ovaj me pregleda i ustanovi da su mi kanali u nos skupljeni i da me zbog toga glava boli, a i nos mi je cesto bio zacepljen i osjetio sam bio na disanje. Pogotovo kad nocu. I dao mi je neke kapi koje se "spricaju" u nos. 2 puta lijeva, 2 puta desna strana. Ujutro i navece. Sad da ti dam ime tog spreja ne znam kolko ce ti pomoc, jer ga tako zovu u Dansku. ali evo ipak "NASONEX"
U ponedeljak sam bio na kontrolu i kaze bolje je, ali nije kako treba i da je najbolje da se nos ispira sa vodom. To valjda znas kako se radi Smile onda ima jos par stvarcica koje cu ti napisat kad nadjem tu listu sto mi je on dao.

_________________
E da mi je, da mi je
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam trazio neku temu sto se tice sluha ali nisam nasao ako je ipak ima izvinjavam se moderatorima i ako je potrebno neka prebace pooruku u takvu temu.

Inace vec konstantno 18 sati (od kako ssam izasao sa zurke) mi zuji u usima probao sam sa pranjem, ciscenjem, popio sa i jedan brufen od 400 mg (nisam siguran zasto) ali nista....

Na zurci sam bio pored zvucnika i sinoc je zujanje bilo bas veliko (jedva sam slusao rad motora na kolima) jutros kada sam se probudio bilo je manje ali ovo zujanje pocinje da me nervira.

Sada je nedelja ne mogu da idem kod lekara opste prakse da mi kaze nesto vise a hitnu ne bih zvao, sumljam u njihovu strucnost oko ovoga, dace mi verovatno neku inekciju iz preventive do sutra a sigurno cu preziveti i bez toga.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je nos zacepljen od 1. januara do 12. decembra neprekidno. Crying or Very sad
 
dj-death
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imao probleme ali povremeno... ako one osnovne stvari ne pomazu kao caj na primjer... onda doktor bi trebao da zna rjesenje 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Zdravlje ~ -> Zacepljen nos Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon