www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Program za brisanje obrisanog
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 1:00 pm    Naslov poruke: Program za brisanje obrisanog Na vrh strane Na dno strane

Da li postoji neki program koji vraca neki drugi program koji je vec obrisan?

probala sam sa system restore ali vratio mi sistem na prvobitno stanje ali fajl koji sam obrisala sa shift delete nije vratio...



_________________
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Google

Probaj da tu nadjes nesto... ne mogu nista konkretno da ti preporucim zato sto odavno nista od toga nisam koristio jer mi nije bilo potrebno Sad

Srecno Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a sta da trazim? sta da ukucam? ukucala sam program za vracanje izbrisanog ali nista ne nadje...

_________________
 
Dread Lord
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 378
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa NenadS ti je vec napisao...Klikna na "Google" u njegovom postu.. Wink
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nijedan program se ne brise tako sto odradis Shift+Del.... nego....
Start meni-->Settings-->Control Panel-->Add or Remove Programs ili koristeci neki drugi program za tu svrhu kao sto je CCleaner....

I ako vratis te obrisane fajlove, to ne mora da znaci da ce program raditi.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aha... joj kako sam glupa.. ok hvala

ma nenade znam.. nisam se dobro izrazila... nisam mislila na program.. ono sto sam izbrisala je ustvari neki video tj film
za programe naravno brisem tako sto je prvo uninstaliram na taj tvoj nacin preko add and remove ili samo u meniju kliknem na unistal Smile

e,skinula sam undelete program.. sad mi samo nije jasno kako funkcionise,dal neko ima iskustva sa njim?

_________________
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 07, 2007 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovako, ja sam sada skinuo program koji se zove FreeUndelete 2.0 sa adrese:
http://www.officerecovery.com/download/freeundelete.exe

Program je besplatan i veoma lak za koriscenje. Velicina je nesto manja od 1 MB.
Kada ga instaliras selektujes particiju Hard diska, posle skena nadjes u listi folder/fajl koji trazis i kliknes na dugme Undelete.

My Job is Done!

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tune up utilities ima undelete deo u sebi.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
TheCrow
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Jan 2003
Poruke: 256
Mesto: Berlin (rod. Cuprija/Srbija)

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Ontrack data recovery" super je i jednostavno, vraca podatke i posle formatiranje hdd-a. Naravno da nemoze sve podatke da povrati, ali je ovo medju najbolji rogrami za takvi stvari.

www.ontrack.com/ ima i trial/test verzija na sajtu.
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 1:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajde bas da probam... Smile

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozes pomocu Tune Up Utilitisa 2006 i 2007 i pomocu System Mechanica da povratis sve fajlove...
Ja sam pomocu njih vracao i programe i filmove i muziku i svasta po jos nesto...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Program za brisanje obrisanog Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon