www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako ga zadovoljiti...
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
djbobo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 12:53 am    Naslov poruke: Kako ga zadovoljiti... Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite kako ga je najbolje zadovoljiti...i da li vam to uopste ide od ruke? I naravno, KAKO??? Nadam se da pitanje nije previse privatno...

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 3:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Muskarca moze devojka lako da zadovolji! Nekad je i jedan nezan poljubac zadovoljstvo muskarcu, a sta se sex-a tice... mislim da ako postoji neki red i dogovor, muskarac moze da bude veoma lako zadovoljan! Samo je pitanje sta cura zeli da da od sebe i dal voli da "p**i" itd.

Sve je stvar dogovora! 8)


Poslednja prepravka: Jugović datum Sub Maj 07, 2005 8:12 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
ivosip
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 11

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 10:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

muskarci su jednostavni al nesto novo nikad nije lose

masta radi svasta!!!!!!!!!!!!!
 
PoisoNEX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 66

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba devojka da povede drugaricu, to bi kod mene upalilo!!! ahhhhhhhh
Sex sa 2 devojkeeee!aaaaaaahhhhhhhhhhhhhh!


POZZ!

_________________
I am so sexy!!!! Smile Really!
 
diksiyu
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 08 Dec 2004
Poruke: 40
Mesto: bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svakog normalnog muskarca nije tesko zadovoljiti, svi oni vole kad zena preuzme inicijativu u krevetu, tad se predaju potpuno i tad su naj osetljiviji tako da najbrze dolaze do svrsetka








naravno : malo oralno malo solarno.................................................... New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil
 
lovegoddess
Veštica
Veštica



Godine: 42

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 6554
Mesto: Hidden island...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 3:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se sexa tice, postoje neke stvari koje mogu da zadovolje bilo kog muskarca i svi mi znamo koje su to stvari...I ja cu sad da budem fina pa necu da ih navodim... Wink
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lovegoddess je napisao/la sledeće:
Sto se sexa tice, postoje neke stvari koje mogu da zadovolje bilo kog muskarca i svi mi znamo koje su to stvari...I ja cu sad da budem fina pa necu da ih navodim... Wink
ajde ne budi fina pa nam kazi.. nama neiskusnim mladim devojkama.. Wink
 
becky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2005
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 4:49 pm    Naslov poruke: vrlo lako Na vrh strane Na dno strane

vrlo lako.
mene bi 100% zadovoljilo to da moja devojka ima pre svega lepa stopala i sto je najvaznije lepe ciste jake zdrave duge nokte na nogama moze i samo palac.ako bi to pristala da ima ja bih bio spreman za nju uciniti ama bas sve sto pozeli.
znam samo da bi i ona bila također 100%zadovoljena
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 31, 2005 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

diksiyu je napisao/la sledeće:
Svakog normalnog muskarca nije tesko zadovoljiti, svi oni vole kad zena preuzme inicijativu u krevetu, tad se predaju potpuno i tad su naj osetljiviji tako da najbrze dolaze do svrsetka








naravno : malo oralno malo solarno.................................................... New Evil New Evil New Evil New Evil New Evil


uze mi reci iz usta Smile

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dajte mu pivu i pustite ga da gleda utakmicu na TV

_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 01, 2005 9:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ewo nekoga sa iskustwom..... konachno..... Laughing

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 38

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 3:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma muškarce je lako zadovoljiti : blowjob, kratko i jasno.....

bar bi se 98% muškaraca time zadovoljilo garant......

a vopi i utakmice...... pa može i to u ekstremnim situacijama Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Kako ga zadovoljiti... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon