www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto neki svemu prigovaraju?
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znaju da uzivaju u zivotu,a to se dugo uci,ali ipak moze da se nauci

 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 2:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto im njihov zivot neodgovara i sve im smeta

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 12:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerovatno zato što moraju postojati, imam takvu gazdaricu, svima je ko umiljato janje, a čim okreneš leđa puff nitko joj ne paše.Primjer odem platit stanarinu ona meni ide ogovarat svoju prijateljicu, druge podstanare, svoju nećakinju i njihove postupke sve što oni rade ne valja. Onda ja odem na wc i dođe njena prijateljica i onda mene ogovara, ništa ni na meni ne valja. Ne kužim ako tako voli kukat i ogovarat, pa što mi ne kaže u facu, pa da čujem zašto nitko ne valja, jedina ona je žrtva od svih nas. A da joj sve to kažem u facu, doživjela bi srćani ili bi me napala.... Jer ona je oličenje dobre bakice koja je propatila i još pati od svih nas... koma... Sad nosim mp3 kad se idem okupat samo da ne čujem , jer me ne zanima i izbjegavam je, ne mogu više slušat kako svi mi ne valjamo.

a ovu drugu situaciju sad proživljavam s frendicom s kojom sam učila cijelu prošlu godinu skroz sam joj na tapeti, ne pašem joj jer sam prije nje upisala godinu više, u početku me to tako razočaralo, došlo mi je i da odem na vanredno kad sam u hodniku čula da se njoj sere od mene, ali onda mi je sinulo, nisam ja kukavica, a to što ogovara samo pokazuje drugima kakva je ona sama...
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato jer su hronicno nezadovolji i odrasli su u takvoj sredini
Iskreno ti mi se ljudi blago receno ne svidjaju i nemam bas visoko misljenje o njima
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
zato jer su nezadovljni svojim zivotom i samim sobom....
Upravo tako...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 7:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zato sta su i sami nezadovolji i sve im smeta! Confused

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Zašto neki svemu prigovaraju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon