www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Program za przenje dvd-a
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~
::  
Autor Poruka
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 21, 2006 9:37 pm    Naslov poruke: Program za przenje dvd-a Na vrh strane Na dno strane

Nadam se da ovo vec netko nije pitao a da ja to nisam vidjela ali imam mali problem s przenjem dvd-a novi orginalni dvd-i imaju neku novu zastitu i nemogu ih ni u jednom programu sprziti Nisam bas strucnjak u tom podrucju imam 2 programa za przenje dvd cloner 3 i intervideo dvdcopier4 i u nijednom mi ga nece prziti Rijec je o dvdima koji imaju oko rupe u sredini sjajni dio koji se presijava i nijedan takav dvd nisam uspjela skopirati Zapravo bolje bi bilo izreceno da se uopce ne kuzim u to pa se nadam da nisam smjesna ispala ali neznam kako drukcije objasniti pa ako mi tko moze pomoći


_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 6:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda da probas sa programom AnyDVD on me do sada ni jednom nije izdao Smile

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam ga ali ne pomaze Rijec je samo o dvdima sa tim sjajnim djelom a svi drugi se daju

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 3:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gdje koci? mislim, koja ti greska izadje??

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 10:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imas roxio easy media creator 9 program za rezanje,bolji je od nera a moze da ti izreze i zasticene CD/DVD-eve.Takodje mozes koristiti ALCOHOL 120% kojim mozes napraviti virtuelni CD/DVD na svom HD-u pa ga narezatti(samo treba da ga poesis i mocicwe to da ti odradi),a ima jos gomila programa,....e sada zavisi o cemu se radi e video ili data CD/DVD?.

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rijec je o video dvd i neke mi nece ni otvorit nego cim pokrenem program odmah izbaci da jeuočio problem i da se mora odmah zatvoriti

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
valibl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 11 Nov 2005
Poruke: 156
Mesto: Banja Luka

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da se ne mucis puno, skin DVD Shrink 3.2

Program je besplatan i ne postoji zastita koja ce te spreciti u kopiranju.

_________________
sto si stariji manje si mladji
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

valibl je napisao/la sledeće:
Da se ne mucis puno, skin DVD Shrink 3.2

Program je besplatan i ne postoji zastita koja ce te spreciti u kopiranju.

ciclyc redudancy eror mi izbacuje znaci ipak postoji ma neznam prije sam skoro svaki film mogla skopirat (zastitna kopija naravno Wink ) a sad vise od pola ne imam i shrink i nero i any dvd i još 2 al neda se u nijednom

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Holbyco
Slavonac
Slavonac



Godine: 56

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2289
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 12:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

genius25 je napisao/la sledeće:
valibl je napisao/la sledeće:
Da se ne mucis puno, skin DVD Shrink 3.2

Program je besplatan i ne postoji zastita koja ce te spreciti u kopiranju.

ciclyc redudancy eror mi izbacuje znaci ipak postoji ma neznam prije sam skoro svaki film mogla skopirat (zastitna kopija naravno Wink ) a sad vise od pola ne imam i shrink i nero i any dvd i još 2 al neda se u nijednom


cyclic redudancy eror nije nikakva zastita DVD-a.
To znaci da je DVD medij ostecen pa ga shrink ne moze ocitati ili je
doslo do neke greske prilikom samog snimanja DVD-a (sto se meni
nekoliko puta dogodilo). Tu takodje ne pomaze ni AnyDVD, jer kao
sto sam rekao to nije zastita. Neke DVD-ove koji su imali manja
mehanicka ostecenja odnosno manje ogrebotine sam uspio
iskopirati sa DVDFab Platinum.

Uzivajte :158:

_________________
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 3:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moze da se napravi image diska sa Alcohol120%, kao shto je rizmal vec rekao.
Postoji da se, pri pravljenju image-a, chekira opcija Skip reading errors...
Kasnije mount-ujesh disk, i radish sa njim shta ti treba...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 12:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zlatni ste ljudi kaj m pomazete bas cu probati taj dvd fab pa vam javim sta sam postigla

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Tutorijali ~ -> Program za przenje dvd-a Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon