www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

eMule
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znaci, emule je p2p. izgleda da se u evropi to dosta koristi--mislim na p2p kliente poput emule i kazaa. cini mi se da ovdje (u sjevernoj americi) jako slabo upotrebljava....


_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

p2p klijenti se - koliko sam ja primetio koriste za manje fajlove dok se torrenti koriste za vece. E sad moze se i torrent smatrati (tj. on i jeste p2p - peer to peer) p2p klijentom ali je sve to upakovano u jedan fajl pa se ipak razlikuje. Za p2p mrezu ti ne treba nikakav fajl samo program dok ti za torrente treba i fajl i program Smile
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 12:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se. sa torentima postoji jedna prednost: procitati komentare prije nego sto se skine. znaci, necu skidati ako nesto nije ok. sa kazom sam imala toliko problema, jer je skoro svaka pjesma imala kvar.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srna2422 je napisao/la sledeće:
slazem se. sa torentima postoji jedna prednost: procitati komentare prije nego sto se skine. znaci, necu skidati ako nesto nije ok. sa kazom sam imala toliko problema, jer je skoro svaka pjesma imala kvar.


Upravo tako Smile Druga stvar je sto ti ako skidas neki npr. program koji je zipovan i skidas preko npr. LimeWire-a neces moci da vidis sta je u njemu a za svaki torent - ispod njega postoji spisak fajlova sa njihovim velicinama Very Happy

Jedna od po meni najvecih prednosti torenta je sto ima dosta tzv. "siderskih" servera sa velikim protokom i online su po ceo dan tako da mozes kad god hoces da nastavis i ne zavisis od jednog lika (sto je mana obicnih p2p mreza) Very Happy Skidas od svih koji su skinuli vise od tebe a od tebe skidaju svi koji su skinuli manje od tebe Very Happy
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 5:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, da, share ratios. zato su stranice kao podzemlje, yuwabits, itd. zakon. svi su omoguceni da skinu kada god hoce. Wink

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> eMule Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon