www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Judino evandjelje
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~
::  
Autor Poruka
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 02, 2006 8:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Je, ali dosad nikad ništa nije o Judi snimljeno u pozitivnom smislu... možda se ploča okrene...


_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
shvaba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 21

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 03, 2006 1:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda se mnogi nece sloziti sa mnom i mojim misljenjem ali postoji deo sumnje u meni u vezi svega toga, deo mene se stvarno zapita dali sve to postoji!? jer vera bi mogla da bude i jedna velika vrsta manipulacije ljudima!!! kao npr muslimanska vera propagira za Dzihadom(svetim ratom)i sad svi njeni vernici slusaju to i idu bezglavo u "sveti" rat!
 
Mihaila
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 11 Jun 2006
Poruke: 3
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes E,ljudi moji,kada bi se Vera ocistila od taloga vremena,zacina i dodataka malih ljudskih mozgova i shvatila Hristova osnovna namera i poruka ostalo bi ono pravo i cisto...Da za veru ne treba crkva,drvo,kamen,post i rituali vec samo cisto srce,posten covek ali nikako bezgresan...jer mi smo ipak smrtnici i gresni a Bog je milosrdan i pun razumevanja za nas,takve kakvi jesmo...
Meni licno,jako je zao sto je hriscanska vera podeljena i postujem sve vere ali mislim da svi imamo istog Boga ma kako ga zvali...

Nadam se da ce nekada doci dani tolerancije,ljudi otvorena srca bez granica u glavi,veri i dusi...Jedina granica koja treba da ostane je izmedju dobra i zla...da znamo kada je predjemo kako da se vratimo.

_________________
U pocetku bjese rijec i rijec bjese u Boga i Bog bjese rijec.
 
Vidusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2006
Poruke: 8

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 4:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mihaila je napisao/la sledeće:
Rolling Eyes E,ljudi moji,kada bi se Vera ocistila od taloga vremena,zacina i dodataka malih ljudskih mozgova i shvatila Hristova osnovna namera i poruka ostalo bi ono pravo i cisto...Da za veru ne treba crkva,drvo,kamen,post i rituali vec samo cisto srce,posten covek ali nikako bezgresan...jer mi smo ipak smrtnici i gresni a Bog je milosrdan i pun razumevanja za nas,takve kakvi jesmo...
Meni licno,jako je zao sto je hriscanska vera podeljena i postujem sve vere ali mislim da svi imamo istog Boga ma kako ga zvali...

Nadam se da ce nekada doci dani tolerancije,ljudi otvorena srca bez granica u glavi,veri i dusi...Jedina granica koja treba da ostane je izmedju dobra i zla...da znamo kada je predjemo kako da se vratimo.


Ovakvoj zamisli i djavo bi aplaudirao! Wink
 
nina7777
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 14 Avg 2005
Poruke: 18
Mesto: Phoenix, Arizona

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mihaila je napisao/la sledeće:
Rolling Eyes E,ljudi moji,kada bi se Vera ocistila od taloga vremena,zacina i dodataka malih ljudskih mozgova i shvatila Hristova osnovna namera i poruka ostalo bi ono pravo i cisto...Da za veru ne treba crkva,drvo,kamen,post i rituali vec samo cisto srce,posten covek ali nikako bezgresan...jer mi smo ipak smrtnici i gresni a Bog je milosrdan i pun razumevanja za nas,takve kakvi jesmo...
Meni licno,jako je zao sto je hriscanska vera podeljena i postujem sve vere ali mislim da svi imamo istog Boga ma kako ga zvali...

Nadam se da ce nekada doci dani tolerancije,ljudi otvorena srca bez granica u glavi,veri i dusi...Jedina granica koja treba da ostane je izmedju dobra i zla...da znamo kada je predjemo kako da se vratimo.


Moram se sloziti sa ovim komentarom. Moje licno misljenje, sto naravno ne mora biti relevantno, je da suvise gledamo na detalje ko je sta na pisao i kada. Bolje da se drzimo samo onih 10 bozijih zapovesti i svet bi bio bolji. Apostoli su bili samo ljudi, a papir trpi sve.
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čini se da smo malo preformalni... Najčešće se ljudi drže već zacrtanih pravila da se ne moraju truditi shvatiti svijet oko sebe. Ali kako ćemo shvatiti pogreške ako se ne analiziramo? Čovječanstvu fali malo fleksibilnosti i tolerancije...

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Mihaila
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 11 Jun 2006
Poruke: 3
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 2:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji sumlja??!!
Naravno da postoji,to je normalna propratna pojava mislecih bica...tek da nismo badava poruckali tu jabuku iz vrta deke Adama i baka Evice...
Ne treba stati sa skidanjem prasine sa sanduka istorije.Htela sam reci da cinjenice i istoriski podaci ne mogu umanjiti moju veru,to da je Isus imao dece i voleo Maru Magdalenu moze samo uvelicati njegov sjaj u mojim ocima...Zar ne zelimo svi da imamo potomke??!!!To nema veze sa tim da svaki pojedinac treba da radi na svom duhovnom uzdizanju,sazrevanju i pravljenju veeelikog razmaka reciprocnog odnosa dobra i zla u sebi,naravno u korist dobra kao i da nauci da postuje i shvati bilo koju drugu osobu bez obzira na njeno fizicko "pakovanje" t.j.telo,spoljni izgled...To je ljudi moji...vera...

_________________
U pocetku bjese rijec i rijec bjese u Boga i Bog bjese rijec.
 
Mihaila
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 11 Jun 2006
Poruke: 3
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jos nesto...
Crkva stalno poziva na strah od Boga,pretnje Paklom i slicno..U molitveniku pise "..klekni i sa skrusenoscu i strahom reci..."
Ma daj!!??
Odbijam da verujem zato sto se plasim!Prikazuju najvecu kosmicku energiju,najuzvisenije bice puno milosrdja sa ognjem u ocima i u fazonu"Pazi kada ti ja dodjem..."
Zamislite coveka koga poznajete,a sigurno da svako od vas bar jednog takvog zna,punog dobrote,razumevanja,milosti ...
Zamislite onda koliko svega toga moze biti u tako savrsenom bicu kao sto je Bog?!
Verujte,zato sto to zelite!Ne iz straha,vec u nadi....

_________________
U pocetku bjese rijec i rijec bjese u Boga i Bog bjese rijec.
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 25, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, slažem se da je to tako. Ali ipak malo ljudi ima sposobnost 'progledati' i shvatiti što se zbiva.

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni meni ta prica o izdajstvu ne stoji, ali evo u knjizi Da Vincijev Kod se iznose i neke druge pretpostavke. Mislim da je tesko saznati istinu.
 
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je objavljeno Judino jevandjeje, meni se Tomino mnogo svidelo, bas ga je dobro Osho protumacio u Nebeskom semenu?

_________________
Don't worry, be happy.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Ezoterija ~ -> Judino evandjelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon