www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Inteligencija i zloba ili glupost i dobrota????
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 03, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drugu definitivno, svi mi ispadnemo glupi pre ili kasnije ali ako smo dobri male su sanse da postanemo losi a jos manje da los covek postane dobrica!!!!!!

 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko pitanje..bolje zloba ,jer ne podnosim gluposti i glupe ljude
 
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 2:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa intelegenicija i zloba..
jer intelegentna osoba vidi neke stvari iz vise kkuteva nego neka potupa osoba..
 
lela0303
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 27
Mesto: right here

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,devojke, priznajte da je uvek zanimljivije sa pametnijim gadovima. Ove dobrice (cak i sa malo mozga) nekako brzo dosade. Tako da glasam za 1!
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 27, 2006 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi da glasam za opciju br 2! hvala na glasanju to bi bilo 100din+pdv Very Happy
shalim se naravno ! opcija br 2 zato sto glupu osobu mozes da naucis a zlu ne mozes da promenis!!!!!
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 12:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo drugo:
glup a dobar!
Dobrota je nesto sto je iznad svega pa cak i iznad inteligencije.
Svako moze da se skoluje pa da bude pametan,ali za cistu dusu i dobrotu-nema skole!

_________________
Volim narodnjake
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto volim ove teme "sta bi bilo kad bi bilo" Razz
Situacije u kojima se nikad nisam nasla, niti cu se realno ikada u zivotu naci, a kao dajem neko svoje misljenje sta bih uradila. Posto bi mi cilj bio svakako da sto pre odem sa tog pustog ostrva - onda bih izabrala ovog inteligentnog i zlog, pa daj sta das, valjda ce taj imati vise pametnih ideja kako da se spasemo...Mada i to je mac sa dve ostrice (mozda bude inteligentniji do mene pa me samo iskoroisti da spasi svoje du*e)...Rolling Eyes

E sad...a ako pogledam malo dublje u celu pricu i ne shvatim je bukvalno (sto i mislim da jeste sustina ove teme), praveci paralelu tog pustog ostrva sa necim realnim iz zivota, e onda definitivno biram ovog dobrog a glupog. U zivotu mi je bitno kakva je neka osoba u dusi, a ne da li mogu sa njom raspravljati o atomskoj fizici!

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izabrao bih ovu glupu a dobru zato sto mnogo lici na mene! Very Happy
 
sarcastrator
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 62
Mesto: tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Re: Inteligencija i zloba ili glupost i dobrota???? Na vrh strane Na dno strane

Yasmin je napisao/la sledeće:

- jedna je osoba (prema vasim merilima) veoma inteligentna ali karakterno - gad

PA naravno da bi poveo ovu osobu zato sto sam ja isti takav. Super bismo se slagali

_________________
Sarcasm 4ever!
 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa na pustom ostrvu ja bih izabrao lijepu a glupu jer bi imali dosta slobodnog vremena da bi pokusao prenijeti bazu znanja koju posjedujem:)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Inteligencija i zloba ili glupost i dobrota???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon