www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Promena prednjeg svetla na Passatu b5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 10:32 pm    Naslov poruke: Promena prednjeg svetla na Passatu b5 Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pod hitno ovo sto slikovitije opisano, a nema ga nigde na netu lepo objesnjeno...

Preciznije:"crklo mi je srednje svetlo na prednjem levom faru, kako da ga zamenim, a da pri tom nerasturam pola auta?@ Laughing "

HVALA u napred Laughing



_________________

Join eRepublik here!!!
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas li sliku od motora da vidimo sto sve treba da se skine. Moguce je da treba da maknes akomulator i kutiju sa osiguracima. Ali bi slika bila pozeljna

_________________
E da mi je, da mi je
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa to netreba da se skida, al treba da se skine izgleda ceo far...razsteluje Crying or Very sad

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sad neznam tacno kako izgleda far na Passat-a, ali ako treba da se ckida citav e obda ces ja mislim morat da "pocupas" sve sto je iza fara jer su srafovi sa unutrasnje strane.



cekaj moguce je da grijesim.
Ako je to ovakav Passat http://www.clubb5.com/month/0302/engine.jpg ( ivinjavam se zbog linka, ali mi stavljanje slika nesto slabo ide) moguce je da treba da skines one dvije matice izbad fara i onda bi treba da skines onu sivu plastiku pored fara i tu bi treba da bude 1-2 srafa.
Zar ti ne pise u knjigu od auta kako se mijenja?

_________________
E da mi je, da mi je
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste bas je takav, i crkla je na levom faru najlevlja sijalica, al problem je sto ako se ovi sravcici(10 kljucem) odviju, onda ti se stelovanje fara pomeri, a onda mogu da ga izvadim napolje, pa cu da zamenim sijalicu za 2 min, nego ja pitam da nemoze nesto lakse?! Confused

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 06, 2007 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmm e sad neznam kako izgleda far sa zadnje strane. Posto kod mnogih auta je pozadi ona guma koja se skine i vupti skines sijalicu.

_________________
E da mi je, da mi je
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno bi trebao da skines prvo zastitne maske, onda da otkacis zice koje dovode struju do sijalice, zatim otkacis osigurac koji drzi sijalici i malo je zakrenes u stranu i izvuces napolje! Nadam se da cu malo pomoci Very Happy
 
doktorsrle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 61
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 9:43 am    Naslov poruke: far Na vrh strane Na dno strane

vidi da li na faru imas kao neki poklopac s unutrašnje strane, njega odvrneš i mijenjaš sijalicu, ako nema moraš skinuti far - imaš nosače i šarave odozgo njih odvrni i nećeš ništa poremetiti samo nemoj diarti nosače - oni ti odredjuju položaj i centriranje fara
 
CoYoTe
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 618
Mesto: Arandjelovac/RC ETF

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 29, 2007 10:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvar je "jednostavana".To je neka specijalana sijalica, ne xenon, al tako nesto.E sad da bi to zamenio, nemogu da nadjem sam, pa i vi mi niste puno pomogli, odem kod coveka koji ima servis(naglasavam sve se desava na bozic), da nam samo kaze na kompu kako da skinemo.Na kompu pise ovako redom:

"jednostavno"
1. skones ova tri strafa na faru
2. skines prednju masku Twisted Evil
3. izvadis ceo far
4. zamenis i vratis tih pola kola nazad Twisted Evil


Sta bi bilo da je crklo na putu?! Shocked

_________________

Join eRepublik here!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> Promena prednjeg svetla na Passatu b5 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon