www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoc oko ozwucenja
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@nedd1ch: nebi se slozio sa tim da je pioneer i kenwood isto posto ih proizvode kinezi...to nema veze, jer vecina proizvodjaca ima pogone u kini zbog jeftinije proizvodnje, al tehnicka rjesenja i upotrebljene komponente se uvelike razlikuju!

@All: sto se tice bestbay-a cjenovnog ranga do 200eura moj izbor bi bio:
HU Panasonic ili Pioneer
Predni sistem:Blaupunk Velocity serija(definitivno bestbay) ili neki Hertz-ov sistem
Pojacalo:MAC Audio ima dobro 4-kanalno pojacalo cijene oko 200eura
Sub: bilo sta snage do 300rms vece impedancije i po mogucnosti dvc

ps. cijena svake komponente je cca. 200eura znaci za komplet 800eura + 100eura za kablove



_________________
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 7:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DJ-KOmar je napisao/la sledeće:

ps. cijena svake komponente je cca. 200eura znaci za komplet 800eura + 100eura za kablove


Nije malo 900 evra...

_________________
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:
DJ-KOmar je napisao/la sledeće:

ps. cijena svake komponente je cca. 200eura znaci za komplet 800eura + 100eura za kablove


Nije malo 900 evra...

Pa nije malo, al opet to je neki prosjek kompetnog audio systema!

Moze se i za manje novaca dobit dobar zvuk!

Samo sto sam ja protiv straznjih zvucnika....jer kvare zvucnu sliku , tojest nemozes nikako dobit efekt pozornice
 
igor0000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Feb 2007
Poruke: 86

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 04, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CD plejer i manje zvucnike pioneer,a woofer i pojacalo JBL.
Tako su meni preporucili pravi strucnjaci,dao bih ti i ime sajta ali mislim da je to ovde zabranjeno,pa necu da krsim pravila.
Pozz!
 
markoplazincic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 25 Okt 2007
Poruke: 34
Mesto: Arilje

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 6:39 pm    Naslov poruke: da ti reknem nsto Na vrh strane Na dno strane

Slusaj ,sve kinez do kineza i pionir i kendwud.... bas sve na nasem trzistu. Ako hoces vrhunski kvalitet zvuka (treba ti para) uzmi "VISATON" zvucnike na 4oma ali imaju samo posebno basevi i visokotonci i morao bih uzeti za njih i skretnice. Jedan komplet tih zvucnika (bas, visoki, skretnica) kosta negde oko 50e , a mozes ih naci u bolje opremljenim prodavnicama elektronskog materijala (ITC-elektronik) proizvode se iskljucivo u nemackoj. Pler koji god da uzmes radice ti 2 godine i onda ga bacas, mada kvalitetni je bluepunkt od ostalih. Ako te nesto vise bude interesovalo ,nadji me na "domaci.de" ,prilicno znam oko tih stvari i znam gde se sta moze naci. POOZZZZ! Smile

_________________
I belive I can fly!!!!!
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 05, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@markoplazincic:
VISATON ima stvarno dobre zvucnike u nizoj klasi, i definitivno su najbolji izbor kad je u pitanju ulozeno dobiveno, ali zato u visim klasama nemogu konkurirat Helixu,DSL,Focal,Hertz....da ne nabrajam dalje!
A HU moj bi izbor uvjek bio Alpine ali samo njihovi top modeli ili nakamici Wink
a za njima jako dobar zvuk u zadnje vrijeme ima panasonic a opet je povoljan a i pioneer je jako dobar kao i clarion koji je po kvaliteti izrade i trajnosti mozda i najbolji!

_________________
 
sErgey
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Mar 2007
Poruke: 1860
Mesto: rajvosa-raj na zemlji

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 19, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh ovako buraz dođi ti u Sarajevo,vamo je to sve jeftinije
ja u autu imam oko 140 dB a koštalo je oko 500 eura
 
MAGICMASTER
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Mar 2004
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Pon Mar 03, 2008 1:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidis nije sam cilj imati dobru marku...

Ja npr imam DAEWOO cd mp3 player sa ugradjenim pojacalom u njemu i moze da bije 4x250W i da ne oseti... Jeste da je placen u p.... m......., ali vredi... A verovatno bi me manje iznelo da sam kupio neki obican player i posle toga pojacalo, ali ovako barem zauzima manje mesta... Isto tako mislim i za zvucnike. Nije potrebno kupovati najskuplje zvucnike da bi bilo sve super... Npr. mnogo bolje su se pokazali Zvucnici SAL od drugih, barem kod mene, po kvalitetu i cistoci zvuka, a i po snazi...
 
DJ-KOmar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 05 Jan 2006
Poruke: 175
Mesto: Zagreb/Odzak

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 25, 2008 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MAGICMASTER je napisao/la sledeće:
Vidis nije sam cilj imati dobru marku...

Ja npr imam DAEWOO cd mp3 player sa ugradjenim pojacalom u njemu i moze da bije 4x250W i da ne oseti... Jeste da je placen u p.... m......., ali vredi... A verovatno bi me manje iznelo da sam kupio neki obican player i posle toga pojacalo, ali ovako barem zauzima manje mesta... Isto tako mislim i za zvucnike. Nije potrebno kupovati najskuplje zvucnike da bi bilo sve super... Npr. mnogo bolje su se pokazali Zvucnici SAL od drugih, barem kod mene, po kvalitetu i cistoci zvuka, a i po snazi...


4x250W LOOOL, budi sretan ako ti taj kinez isporuci 4x15WRMS , mnogi renomirani proizvodjaci jedva postignu 4x30wrms(treba gledati snagu u rms a ne peak)....

jos nesto svaki radio ima ugradjeno pojacalo u sebi , sta mislis kako bi svirali zvucnici!

DAEWOO,LG,AUDIOVOX...i ostali kinezi ne dolaze u obzir, od HU-a priznajem samo Alpine,Pioneer,Clarion, te neke japance Nakamici samo kod nas ih je tesko dobit New Evil

_________________
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 03, 2008 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pionir je keva za ozvucenja
ma za sve u vezi ozvucenja

_________________
bludnik
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Pomoc oko ozwucenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon