www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Visoka inteligencija - Dar Bozji ili Kazna?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ma11
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jun 2006
Poruke: 97

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 7:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako se osvrnemo skontacemo da najgluplji ljudi imaju najvise para,evo npr.narodnjaci,pevaljke i sabani,lopovi,banditi a za to mozemo okriviti samo ostale glupe ljude koji ih slusaju i trpe i podrzavaju,sto bi znacilo da su glupi ljudi u vecini...i kako onda da se inteligentne jedinke snadju u ovom svetu prostote...
Normalno da nemoze da se snadje taj tvoj drugar,mada je i do njegove licnosti sto nije iskoristio tu svoju inteligenciju,kad bi ga pitali mozda bi i rekao da je to kazna za njega,ali se nikada ne bi odrekao svoje inteligencije! Exclamation


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 01, 2007 9:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma11 je napisao/la sledeće:
Ako se osvrnemo skontacemo da najgluplji ljudi imaju najvise para,evo npr.narodnjaci,pevaljke i sabani,lopovi,banditi a za to mozemo okriviti samo ostale glupe ljude koji ih slusaju i trpe i podrzavaju,sto bi znacilo da su glupi ljudi u vecini...i kako onda da se inteligentne jedinke snadju u ovom svetu prostote...

To sto je neko "bandit", "saban", "lopov", "narodnjak", "pevaljka" ne znaci da je glup. Glup covek na moze da zaradi velike pare (osim ako nije veoma talentovan za neki sport, muziku...), to je odlika samo pametnih ljudi. I lopov, da bi bio uspesan u svom poslu, mora biti inteligentan.
Kako da se snadju??? Pa valjda je to jedna od najbitnijih odlika inteligentnih ljudi - snaci se u nepoznatoj situaciji. Kad se ja nekako snalazim u ovom svetu, oni mogu jos lakse, ne brinem ja za njih. Wink
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boziji dar ako se usmjeri ka dobrobiti.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
gordana0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Feb 2007
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 02, 2007 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je pre kazna.
 
DaneB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2007
Poruke: 21

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Visoka Inteligencija.

Zasto bi bilo to lose?

Ako ju covek koristi za ono sta je ona mislena, znaci za resavanje zivotnih problema, onde je ok.

Ali ako neko jako pametan pocne razmisljavati o bogu, o nastajanje sveta, o ljudima itd. onda sa svojom inteligencijom ne moze postici nista.
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: w Na vrh strane Na dno strane

definitivno dar boziji.
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi ko se za sta opredeli! Neko radi kao lekar to je ok!ali ako kao kriminalac-definitivno NE!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 07, 2007 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

inteligencija sluzi samo da zbuni coveka jer to niej ono pravo na sta treba da se osloni ako niste znali najinteligentniji covek je jedna zena u americi koja radi kao sobaraica toliko o inteligenciji to je prema

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ko je ume koristiti,dar je Wink
a prokletsvo onome ko citavog zivota smatra da ga samo
visoka inteligencija vadi u zivotu Confused

_________________
www.ONE.org
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 17, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da su inteligentni ljudi uglavnom povuceni... tako da ne uspevaju bas u drustvu,oni koji su malo aktivniji njima je bolje... ali sve jedno ti inteligentni ljudi su nadareni u svakom slucaju nije mana...

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
CECA_CARICA
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 391
Mesto: Pink room

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je DAR!! Laughing

_________________
<3
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 30, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je naravno dar!!!
Ne znam zbog cega bi to kazna bila!!!
Glup moze svako biti, moze se tako ponasati kada hoce. Ali biti pametan, to ne moze svako Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Visoka inteligencija - Dar Bozji ili Kazna? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon