www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

zlo negde duboko u nama...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e sad na zalost rodjen sam tu gde jesam i ne mogu to da promenim!!! a i ne zelim !!
naucio sam da volim do neba ali zato znam da mrzim isto toliko Sad
"zivimo gde zivimo u sred zakuvanog sr...a ali ovo je BG ajmo malo postovanja"



_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji. Mi se baziramo na suprotnostima. Kako bi inace znali da volim, da ne znamo sta je mrznja.
 
Pados63
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 25 Jul 2006
Poruke: 16

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 5:18 pm    Naslov poruke: Pa sad hm :D Na vrh strane Na dno strane

Citiracu tekst filma Teska Meta! "ja sam profesionalac, ne ljutim se"

Retko ko da moze da me istera iz takta, a inace protiv sumornih misli sportom, nekim desavanjima(izlasci) itd.

Laughing Laughing Laughing

_________________
Pomoz bog junaci
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrznja, ne znam da li mrzim ili ne ali kada jednoj osobi prastas dva puta krupnu stvar i ta te osoba dva puta neosnovano gadja u porodicu nesto sveto i sto je tvoje hocu reci moje pa ne znam sta da kazem mozda i ne mrzim ali sama pomisao na tu osobu mi stvara gadjenje uzburkana su mi osecanja jos uvek tako da neznam zaista ne mrzim ali i ne volim eto to je to

_________________
vera,ljubav,nada
 
kuhar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 42

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 10:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad mrzim onda mrzim tako da nekome mogu pozeljeti najgore u zivotu , smrt i tako to
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 13, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne valja biti zao, jer kad tad ti se vrati
a opet ne možemo uvijek ni utjecat na to da se jako naljutimo,
dobro je znat održat neku ravnotežu Very Happy
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zlo u nama je ipak kod svakog coveka duboko,duboku skriveno!Neko to javljno ispoljava neko ne! Ja DA .Koga volim dala bi mu dusu...a koga ne volim ...ne zelim ni da ga vidim ni da cujem za tu osobu-nista.Svi smo mi ponekada zavidni jedni na druge.Ja sam zavisna samo na jednu stvar -nesto za sta nisam kriva,nesto sto me boli a niko ,niko mi ne moze da pomogne!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam ni dobrog ni loseg u sebi, jednostavno sam takav kakav sam, covek
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 5:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro i lose, crno i bijelo, jin i jang... Ne vjerujem da postoji zlo, vjerujem da postoji nedostatak dobrog... kao sto je mrznja nedostatak ljubavi, tama - nedostatak svjetlosi, hladnoca - nedostatak toplote...
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljuta ponekada znam biti, prema ljudima koji su mi nisto lose napravili vise ne obracam paznju na njih, pravim se kao da ne postoje.
To je bas ako se prijedju moje granice koje su zaista velike i ako si imalo covjek tesko da ces ih prijeci.

A mrznja taj osjecaj kod mene ne postoji nikoga ne mrzim ni sada niti sam ikada prije, a mislim da niti necu
 
Momir13
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 15 Okt 2008
Poruke: 5
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 02, 2009 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam da volim ali ne znam da mrzim... Nijednu osobu ne mrzim... Ako je ne gotovim ili je ne podnosim ne znači da je mrzim već samo se ne družim sa tom osobom...
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 25, 2009 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sklona ljutnji, bijesu, nekontrolisanim nezeljenim emicijama... da kao i mnogi drugi, ali mrznju nikada nisam osjetila. bijes cesto unamo nazvati mrznjom, ali to osjecanje brzo i nestane, sve zavisi koliko je covjek u stanju da ga kontrolise ili mu je priroda takva da kaye sve u trenu i da nastavi kao da nista bilo nije. Mrznja ne jenjava, ona se zakopava u covjeku i stvara u njemu ne samo osjecaj osvete, nego ga izjeda i paralise bilo koju drugu pozizivnu emociju. Razmislite kuda vas to moze odvesti i kakve sve posljedice moze imati. Mrznja ubija tebe ili druge
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> zlo negde duboko u nama... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon