www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Proizvodi koji su vas razočarali
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Proizvodi koji su vas razočarali Na vrh strane Na dno strane

Ima li neki kozmetički proizvod koji ste naivno kupili potaknuti reklamama i pohvalama na sva zvona, a onda shvatili da ste bacili pare jer vam ne odgovara?

 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 9:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, ima. Od Maybelline maskara XXLvolume. Prije sam koristila Max Factor, i odlučila da probam ovu maskaru. Nije mi žao para, nego što je na reklami zaista sve savršeno a na mojim trepavicama? Mogu stavljati koliko hoću - nekako mi je pretanko...kako da objasnim? ništa maskare ne ostaje na trepavicama, sva je nekako vodena. Možda drugima nije, samo kažem moje iskustvo. Rolling Eyes
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uff mnogo je ovakvih proizvodov..
YSL Teint mat purete, Biotherm Biopur peeling ,... Confused
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samponi iz avona i kreme,losioni bla bla protiv bubuljica takodje iz avona..

_________________
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

avon definitivno, onda tigi s factor takodje, onda neke kremice tipa garnier i tako to
 
slalaz
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 22 Jan 2007
Poruke: 531

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristila sam bas dugo dove sampone za kosu,ali su se iskvarili,isto kao da koristim sasvim obican sampon

_________________
can't stop my spinning head
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 6:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slalaz je napisao/la sledeće:
koristila sam bas dugo dove sampone za kosu,ali su se iskvarili,isto kao da koristim sasvim obican sampon


Nisu se samponi iskvarili, veruj mi, vec se tvoja kosa prezasitila istog proizvoda....to je posledica kad se neki preparat koristi vise od mesec, dva....

Obicno se ne povodim reklamama....
Desavalo mi se da kupim nesto i da to ne bude ono sto sam ocekivala ali to sam kupovala na svoju ruku...znaci npr. udjem u parfimeriju i trazim recimo neku dobru kremu za lice i devojka mi pokaze sta ima i ja izaberem neku od tih a na kraju se ispostavi da ne valja uopste....
Jako je bitno menjati kremu s' vremena na vreme jer se koza prezasiti kada non-stop koristimo istu kremu ili bilo koji drugi prozivod!
Nikada ne koristim istu stvar vise od mesec dana.
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Garnier samponi za kosu imaju samo dobro reklamu, inace mi uopste ne prijaju kosi, iako bas nemam problema sa njom. Zdrava je, sjajna i gusta.
Ali kada je operem sa Garnier samponom, isto kao i da je nisam oprala.

Letos sam kupila neki AOK-ov tonik,koji me je btw. izasao dosta skupo i koji sam bacila kroz tri dana jer su mi se od njega pocele pojavljivati sitne bubuljice duz brade. Kroz nedelju dana su se uklonile, ali je i tonik zavrsio u kanti!

Maybelline maskara XXL volume je slazem se - nikakva. Suva je i jedva da nesto od nje ostaje na trepavicama. Ne moze da se poredi sa Max Factorovom
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 11:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slozila bih se sa tobom sto se tice Maybelline maskare.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Isto kao i prethodne cure zeznula sam se sa Maybelline maskarom. Meni je iskreno receno, bilo zao bacenih para. Isto sam se zeznula sa Max Factor-ovim puderom Clor adapt. Uzas, uzas.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 11:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je Avon savršen! Pogotovo lakovi, stoje i do 10 dana.

Nema mi ništa gore od šampona Herbal , toliko su ga razvikali, a menije kosa bila totalno jadna od njega Evil or Very Mad cijela mlitava i suha.
Još sam se zeznula s Keune sprejom za kosu-odvratan je! A platila ga 50 kn, mala bočica Evil or Very Mad
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 19, 2007 4:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bavim se reklamam tako da im ne verujem...hahah

uglavnom chujem shta je dobro...od drugih pa tako i kupim...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> Proizvodi koji su vas razočarali Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon