www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

MP3 digital player
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 1:16 am    Naslov poruke: MP3 digital player Na vrh strane Na dno strane

Danas sam sinu kupila digital mp3 player.

Medjutim moj mali radoznalko me pitao koje je marke , a na njemu apsolutno nista ne pisesamo MP3 Digital Player i sta sve podrzava.

Ja sam sve pretrazila i ne pise ni na cd-u drivera ni na kutiji ni u prospektu..prerovila sam cijeli net i jedino sto sam nasla je slicna slika i dodje u ovakvoj kutiji Very Happy pa ako ko zna koja bi marka mogla biti nek javi hehehe

meni slici samsungu ali nije Laughing

Unapirijed hvala Very Happy



_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno je neki kineski proizvodjač pa nema ime, što kod nas nije ništa novo.
Da ste pazarili neki player renomiranog proizvođača pisalo bi ime ali bi to koštalo verovatno 3x skuplje! Neka sin sluša muziku i ne opterećuje se nebitnim stvarima...

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
_GentlemaN_
~~Real_ToxiC~~
~~Real_ToxiC~~



Godine: 35

Datum registracije: 22 Jun 2005
Poruke: 12091
Mesto: jedno je Sarajevo, da se zna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to ti je MS Player....mislim tako se zove marka....to je jedna Kineska marka koja je sad ovdje na ovim nasim podrucjima prodrla...proizvode sve moguce....od tastatura i miseva do tih playera...

samo da ti kazem da je to MP4 Player znaci na njemu mozes gledati i spotove, fillomve, slike, slusati muziku, citati text.... Wink

ako bu trebalo jos nesto biseru samo reci... Wink

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> MP3 digital player Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon