www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Policija oduzima kola!!!
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~
::  
Autor Poruka
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 10:37 pm    Naslov poruke: Policija oduzima kola!!! Na vrh strane Na dno strane

Danas i juce je policija uzela na proveru 10-tak automobila (od toga 4 ljudi licno poznajem).
Provera traje od 30 do 90 dana.
Kola koja su oduzeta su sa spiska koji je pravljen na okupljanju kod Arene i na dragu na poznatoj lokaciji.
Spisak je pravljen u Sredu uvece,i zapisivana su SVA kola koja su bila kod Arene il na dragu (oko 200 kola otprilike).

Zvanican razlog koliko znam ne postoji...al je svima jasno da je to zbog toga shto im smetamo okuplajuci se kod Arene i trkajuci se u prakticno ne naseljenom mestu ne ugozavajuci saobracaj il pesake.

Bem ti drzavu koja moze da ti oduzme auto kako im se cefne...kao da smo ih u kinder jajetu nashli Evil or Very Mad



_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jbg sta ste ocekivali od drzave ima jos i da naplate lezarinu ako cak i ripe koji deo.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad New Evil New Evil New Evil

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno ne vidim razlog oduzimanja automobila... Rolling Eyes

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pala i privodjenja veceras kod Arene...

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shto se coodish?? Bivshem foodbaleroo Partizana soo na carini odoozeli kola pre 5 godina i josh oovek ih nije dobio... Rolling Eyes

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:
Shto se coodish?? Bivshem foodbaleroo Partizana soo na carini odoozeli kola pre 5 godina i josh oovek ih nije dobio... Rolling Eyes

Ne vidim kakve to veze ima sa ovim...?

_________________
Master
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Alexns je napisao/la sledeće:
Shto se coodish?? Bivshem foodbaleroo Partizana soo na carini odoozeli kola pre 5 godina i josh oovek ih nije dobio... Rolling Eyes

Ne vidim kakve to veze ima sa ovim...?
pa ima veze jer se radi o oduzimanju kola od strane policije i to bez ikakvog razloga....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 1:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Rile_Master je napisao/la sledeće:
Alexns je napisao/la sledeće:
Shto se coodish?? Bivshem foodbaleroo Partizana soo na carini odoozeli kola pre 5 godina i josh oovek ih nije dobio... Rolling Eyes

Ne vidim kakve to veze ima sa ovim...?
pa ima veze jer se radi o oduzimanju kola od strane policije i to bez ikakvog razloga....

Ja ne mislim da policija oduzima bez razloga automobile onim momcima kod Arene...Ipak je to naseljeno mesto...Doduse, ne znam gde su tacno ta okupljanja kod Arene ali ipak mislim da nije prikladno trkati se tamo.
Sto se tice mog prethodnog posta, ipak mislim da ovo oduzimanje nema neke veze sa carinom, o cemu je pricao Alexns.

_________________
Master
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 49

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 12:41 pm    Naslov poruke: Re: Policija oduzima kola!!! Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:


Zvanican razlog koliko znam ne postoji...al je svima jasno da je to zbog toga shto im smetamo okuplajuci se kod Arene i trkajuci se u prakticno ne naseljenom mestu ne ugozavajuci saobracaj il pesake.

Bem ti drzavu koja moze da ti oduzme auto kako im se cefne...kao da smo ih u kinder jajetu nashli Evil or Very Mad


Vidim pise "trkajuci se", a to je valjda po zakonu zabranjeno i u naseljana i nenaseljena mjesta. Da je to npr na parking neke firme dje se moze zakjlucat kapija bila bi druga stvar.
Isti slucaj je skoro bio i u Dansku. Trkali se u krug nekih fabrika i dodje policija sa ljudima koji se bave tehnickim pregledom auta i ovi su fino dobili ponudu da pokazu dozvolu i papire od auta. te su im mjerili visinu auta, jer nije ave legalno. Nit je svaki auspuh ili filter priznat. Zabrannjen tuning motora preko 20%. Ko fino odbije navedenu ponudu skidaju mu se tablice i auto se vodi na tehnicki pregled. Vozac snosi troskove transoprta, pregleda itd itd.
Mozda jes drasticno, ali to se tako radi. Ali bi bilo super kab bi vam dali neku stazu ili neki napusteni parking kod neke fabrike koji bi ogradili tako da mozete da se trkate do mile volje.

_________________
E da mi je, da mi je
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogreshno ste razumeli (il sam ja pogreshno napisao 8) ) , kod Arene nikad nije bilo trkanja (Beogradska Arena,hala gde je 2005-te bilo prvesntvo u kosharci) na tom parkingu su se ljudi samo okupljali...

Shto se tice trka,one kod nas zakonom nisu zabranjene...jedini prekrshaj koji nacinish trkajuci se na pravcu je prekoracenje brzine...a to bash i ne moze biti razlog za oduzimanje.

@Bajadk: To u Danskoj mozda jeste zabranje (stavljanje delova koji fabricki nisu ishli na kola) al ovde nije...ovde je sve dozvoljeno dok got mozesh da prodjesh tehnicki.
Ovo da nam obezbede parking il il neku stazeu se 100% slazem,svi bi mi to voleli...al to se sigurno nece uskoro desiti.
Ovde je problem organizovati i leganlan drag, ove godine samo jedna trka ce biti u Srbiji...

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boolero je napisao/la sledeće:
Pogreshno ste razumeli (il sam ja pogreshno napisao 8) ) , kod Arene nikad nije bilo trkanja (Beogradska Arena,hala gde je 2005-te bilo prvesntvo u kosharci) na tom parkingu su se ljudi samo okupljali...


U tom slucaju su totalno nepravedno oduzimali automobile. Ali dobro, to ce se resiti na sudu gde ce policajac morati da odgovori za njegove akcije.

boolero je napisao/la sledeće:
Shto se tice trka,one kod nas zakonom nisu zabranjene...jedini prekrshaj koji nacinish trkajuci se na pravcu je prekoracenje brzine...a to bash i ne moze biti razlog za oduzimanje.


Trkanje verovatno nije definisano u prava saobracaja u Srbiji, tako da nije zabranjeno. To je slucaj i u Holandiji. Ali prekoraciti brzinu ili 'voziti na neki nacin da ostalima moze smetati to' (ne znam da li postoji rec za ovo, uglavnom tako uhvate one koji se trkaju bez prekoracenje brzine), jeste zabranjeno......tako da ustvari trkanje jeste zabranjeno.

_________________
 
boolero
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 265
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 26, 2007 3:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vlada_R je napisao/la sledeće:

U tom slucaju su totalno nepravedno oduzimali automobile. Ali dobro, to ce se resiti na sudu gde ce policajac morati da odgovori za njegove akcije.


Da ih tuzish mzoesh,al ko je ikad dobio drzavu na sudu???

Vlada_R je napisao/la sledeće:
Trkanje verovatno nije definisano u prava saobracaja u Srbiji, tako da nije zabranjeno. To je slucaj i u Holandiji. Ali prekoraciti brzinu ili 'voziti na neki nacin da ostalima moze smetati to' (ne znam da li postoji rec za ovo, uglavnom tako uhvate one koji se trkaju bez prekoracenje brzine), jeste zabranjeno......tako da ustvari trkanje jeste zabranjeno.


To si u pravu,al po zakonu auto smeju da ti oduzmu samo ako imaju sumnju da si ucinio neko krivicno delo za tim autom...a prekoracenje brzine nije krivicno delo,vec saobracajni prekrshaj za koji ide novcana kazna ili oduzimanje dozvole, oduzimanje auta nije predvidjeno zakonom (a bogami ni logikom).

Znaci sami krshe svoj zakon...to je ono shto najvishe bode oci.
Ako polcija ne poshtuje zakon...kako ocekivati od obicnih gradjana da ga poshtuju???


Josh jedna stvar...na okuplnaja i trke dolazi dosta "buudza"...milsih da ce njima oduzeti kola???

_________________
Opel Kadet E 2.0

Opel Vectra B 1.8 16v
Opel Team Serbia
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Ostala vozila i zanimljivosti ~ -> Policija oduzima kola!!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon