www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

MSN Voditelja
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~
::  
Autor Poruka
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 10:58 am    Naslov poruke: MSN Voditelja Na vrh strane Na dno strane

Uvek je off line. Evo upravo sada je off line a treba da bude online


_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda voditelj trenutno ne koristi men posto radi emisiju po svojoj zelji, znaci bez muzickih zelja i ukljucivanje clanova u emisiju (zelje, cestitke i pozdravi itd).

Hocu reci da ne mora biti uvek dostupan preko msn-a kad vodi emisiju na radiju.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 11:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekla je da ce da ukljuci msn . Ali uopste pokusavao sam i uvece kada je na msnu kaze da sam odobren ali i dalje je off

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kopmania je napisao/la sledeće:
Rekla je da ce da ukljuci msn . Ali uopste pokusavao sam i uvece kada je na msnu kaze da sam odobren ali i dalje je off


Jeste. Vjerovatno mi je pun javni msn, evo šta prije čemo pokušati riješiti to Wink
 
kopmania
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 762
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 12:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja da kazem da kod mene si jos uvek offline

_________________
Uzivaj u skijanju dok mozes
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo pokušajemo riješiti problem. Hvala vam na razumjevanju Wink


Evo riješeno. Javni msn messenger je sredjen. Sada ču bit dostupna svima vama Wink
 
edocg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo ljep pozdrav iz celja,prvo bi pohvalijo vaš rad i trud kolko ulažete u vaše dobre temei program samo me zanima,preko msn nemam veze sa vama.Samo tako dalje i puno veselja i dalje Edocg!!!
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 28, 2007 7:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

edocg je napisao/la sledeće:
Prvo ljep pozdrav iz celja,prvo bi pohvalijo vaš rad i trud kolko ulažete u vaše dobre temei program samo me zanima,preko msn nemam veze sa vama.Samo tako dalje i puno veselja i dalje Edocg!!!


Msn messenger služi za vaše muzičke želje i pozdrave koje možete puštati, i idu uvik uživo naveče sa domaceg. de. Naravno da ima veze sa nama. Wink
 
saleivana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 91

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene izgleda da nisu primili za msn!
 
vahid_ze
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 28 Feb 2007
Poruke: 23
Mesto: zenica

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozemo dobit msn voditelja

_________________
trazi curu
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 01, 2007 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vahid_ze je napisao/la sledeće:
mozemo dobit msn voditelja


www.domaci.de@hotmail.com Wink
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 27, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde je Dj veceras ?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Online radio Domaći.de ~ -> MSN Voditelja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon