www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Hodanje po vatri
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba tu nikakva mustra da bi se to uradilo. Skoro je bila reportaza na nekom kanalu, grupa ljudi je oborila svetski rekord u hodanju po zeravici, cak 150 metara su presli.


_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A eto..neki ljudi imaju tu sposobnost negiranja boli...al zanimljivo, veoma zanimljivo.. 8)
 
Ivan015
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Okt 2006
Poruke: 44
Mesto: Sabac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 14, 2007 7:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imama jednog veoma bliskog prijatelja koji se bavi time... Vise puta je pozivao mog oca da prisustvuje toj ceremoniji, ali on nije hteo... Mene to uzasno interesuje ali mislim da mi cale ne bi dao da idem da gledam... Confused
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 4:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U nekim plemenima, pre nego sto ce hodati po vatri oni - igraju i propisno se oznoje. Pogotovo na tabanima. I, kad dodje trenutak, oni - protrce kroz vatru. Mislim da znoj teze isparava od vode jer sadrzi dosta i masti, pa tako mogu da izdrze tih par sekundi "sprinta" kroz vatru.

Drugo, kad sam radio u pekari najveci strah me je bio da se ispecem [imam jos uvek par oziljaka od opekotina]. Glavni majstor mi je rekao da treba cela jedna sekunda da bi do mozga dosla informacija da nesto pece na kozi. To mi nije mnogo pomoglo oko tog straha, ali bar mozete da izvucete neki zakljucak.

A sto se tice onog laganog hodanja po vatri... Ne znam da li ste gledali zadnji deo filma "Kosmar u ulici Brestova" [ne mislim na ono "Fredi protiv Dzejsona"], ali Fredi Kruger kaze: "Znam kako da se ne oseca bol. Jednostavno ga iskljucis". Moguce je da je i to u pitanju, ali osecaj vreline nije isto sto i osecaj bola...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veoma je zanimljiva ova tema,cudno je to...i ja mislim da je sve to u glavi jednostavno iskljuce bol,pitam se kako im to uspjeva? a postoje i ljudi koji jedu staklo i nista im ne biva...svasta na ovom svijetu
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dosta zanimljivo, da bar ja mogu neke stvari kod sebe tako ignorirati, bilo bi mi lakše Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Hodanje po vatri Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon