www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eurovision Song Contest 2007
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~
::  
Autor Poruka
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:09 am    Naslov poruke: Eurovision Song Contest 2007 Na vrh strane Na dno strane

Znaci ovo nije tema o Beoviziji vec o Evroviziji Wink
Da li ste culi neke druge ucesnike ovog festivala? Kako vam se cine? Sta mislite ko bi mogao da pobjedi?


Imala sam prilike da, pored pjesama sa ex-yu postora, cujem jos grcku i spansku pjesmu.
Nisu lose, onako pjevljive i vrckaste al mi nisu za pobjedu.
Od ex-yu pjesama nekako mi se najvise svidjela pjesma Slovenke Alenke Gotar - Cvet z juga.


 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A nisan čula....Hrvatska i Srbija su me razočarale..inače san uvik prije bila fan za Srbiju Mr. Green , al ova pisma mi nije nesto....

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Turska nije losa...A Crna Gora je bas lepa,,, Mr. Green ,,, za vrtica Mr. Green
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 43

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto sam vec rekao: makedonska pesma mi se svidja ["Mojot svet"], ali cu ipak glasati za Izraelce ["Push the button"]. Luda pesma, a i sasvim lepo opisuje kako se osecaju ljudi u Izraelu zbog nuklearnog naoruzavanja Irana.

Makedonci - izvinite. Embarassed

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobri su mi Grci za sad, a videcemo kad preslusam i ostale
 
UNAK
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Apr 2006
Poruke: 168

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 11:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako mi se svidja makedonska pesma mada ni nasa nije toliko losa
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 11:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cula sam
crnu goru - pesma je extra glupa (ajde kroci i poskoci, mislim strasno..........)
slovenka je isto bezveze, jerte da je zena operska pevacica, svaka cast ali smor pesma............
bosanska pesma mi je ok (radila ju je inace nasa Aleksandra Milutinovic) ali mi nije za pobednika eurosonga...........)
Molitva mi je skroz ok..............
pocetak pemse je vrlo miran, pa polako krece sve "glasnije" i makar meni efektnije..............
setite se "laneta" kraj pesme je bio bum...............prosle godine "lejla" isto..............
drzim fige Mariji..............

hm, zaboravila sam jos
hrvate, dado topic i dragonfly................pesme ok ali nista preterano, opet nije za prvih 10.................
i karolinina pesma mi je ok, ali isto mislim da nema bas velike sanse da udje u top 5



[Edit by Ivankamaza: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dado i Dragonfly mi se svidja posebno pjesma, ali je pola vec vidjeno, najljepsi je onaj deoL
you never know,
how much i love you...

to je popravilo pjesmu...Zato Hrvati, zelim vam uspeh! Very Happy

Crna Gora ima uzasno glupu pesmu...Ali moze proci...Do 15. mesta valjda se i ugura...Mada je refren ritmican. Very Happy

Srbija ima jos gluplju pjesmu...Nista ne navijam za nas, jedino da su pobijedili Blizanci ili Ona Senjorita...Zar za ovu da navijam. Shocked

Poljska ima onako pjesmu...The Jet Set-Time to party....Dosta je dobra...Ali nije mi za Evroviziju...

Turska mi se bas mnogo svidja.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Bas je odlicna pesma zaista... Very Happy Very Happy Very Happy Mislim muzika, glas nije... Confused Mada je vidjeno od Grka iz 2004 (shake it)

Bosna ima jako losu pesmu, ali glas je dobar.Sve u svemu dobro je. Rolling Eyes

Slovenija mi je losa...

Makedonija mi je uzasna jer mrzim Karolinu.

Sve u svemu od ovih sto sam za sad cula navijam za Hrvatsku, pomalo Tursku, Poljsku, Crnu Goru ( Mr. Green ), pa eto i Bosnu...

Mi smo stvarno dno dna... Crying or Very sad Nista bez Senjorite i Blizanaca. Rolling Eyes
 
a*l*e*x*a*n*d*r*a
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Okt 2006
Poruke: 37

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Marijina pesma mi je totalno OK!!!Da napomenem da izgled nije bitan...devojka ima EXTRA glas..!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cula sam jedino pesme od ex_yu
Znaci,hrvatska i bosna je prolazna
Crna gora,ti je sacuvaj boze Shocked na neki nacin bolje za nas Mr. Green
Makedonija,nikakva
Slovenija,nista specialno
Srbija,lepa pesma ali ona o vezi izgleda i odece me stvarno brine Rolling Eyes
 
nellav
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se svida makedonska predstavnica-mojot svet, a crna gora mi je strava i uzas, pa ko je ono napisa?!!
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 16, 2007 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam za mariju i molitvu Very Happy

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~ -> Eurovision Song Contest 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon