www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 8:37 am    Naslov poruke: Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu! Na vrh strane Na dno strane

Zelela bi sve da zamolim da prestanu da mi salju PP i mailove sa molbama da im saljem pesme mailom ili preko MSN,razumite da je ne mogu i nemam vremena da saljem pesme mailovima,zato i postoji download na sajtu...Ako imate problema sa downloadom javite se u ovoj temi ---- > http://www.domaci.com/viewtopic.php?t=3853 i neko ce vam pomoci!!!


Takodje svi koji zele da posalju neku pesmu da se stavi na sajt,mogu da posalju pesmu na mail muzickezelje@domaci.com i ja cu pesmu postaviti za downolad! Hvala! Obavezno napisite svoj nick u poslatom mailu,kako bi znala od koga je pesma poslata!

Hvala svima na razumevanju!

Uprava domaci.de



_________________


Poslednja prepravka: sanjica_021 on Ned Jul 03, 2005 3:26 am; ukupno izmenjena 2 puta
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo je vreme da to postavis, jer i juce su bili sigurno 5 pitanja uvezi uplaod-a ali dal ce svako ovo da nadje, to je druga stvar, jer mislim da ce i dalje da pitaju kako da salju svoje stvari za sajt!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema stoji kao GLOBALNO,svuda se vidi,a stoji i u mom potpisu,ko ne vidi taj treba da ode do ocnog lekara 8)

_________________
 
djalf
DJ Superstar
DJ Superstar



Godine: 46

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 353
Mesto: Funky tornado

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sanjica_021 je napisao/la sledeće:
Ova tema stoji kao GLOBALNO,svuda se vidi,a stoji i u mom potpisu,ko ne vidi taj treba da ode do ocnog lekara 8)

E ako si im rekla! Poslacu ti ja jednu pesmu, mislim da nemas!
Pozdrav!

_________________
Zivot je laksi uz ADSL Razz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 14, 2005 9:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posalji slobodno Smile mail je muzickezelje@domaci.com Hvala Mr. Green

_________________
 
zeks86
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2005
Poruke: 9

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a, jeste smesni Mr. Green

Ne verujem da ce na to neko da klikne. I ja cu u sledece vreme da posaljem neke pesme... al dugo traje preko majl, jer nema druga mogucnost ?? Rolling Eyes
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 15, 2005 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na cega neverujes da ce neko da klikne??? Rolling Eyes

Nema druga mogucnost sem maila,zao mi je... Confused

_________________
 
djalf
DJ Superstar
DJ Superstar



Godine: 46

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 353
Mesto: Funky tornado

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 2:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sanjice, da li ti je stigla pesma od mene, poslao sam je pre 6 dana? Nema je na sajtu?

_________________
Zivot je laksi uz ADSL Razz
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 2:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesi ti poslao Lane moje pesmu? Ako jesi,ja nemam kako da je prebacim u mp3,videcemo Gile i ja ovih dana,da on to odradi,ja nemam kako...

_________________
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 3:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a u kom je formatu?

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 3:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U ogg formatu je pesma....

_________________
 
djalf
DJ Superstar
DJ Superstar



Godine: 46

Datum registracije: 07 Mar 2005
Poruke: 353
Mesto: Funky tornado

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 19, 2005 8:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao Sanjice, Sanjice, kako ne znas? Poslao sam ti u OGG formatu jer je duplo manji od Mp3-a a isto zvuci! Sound Forge 6 ili 7 moze da ti to prekonvertuje u Mp3, stavi 192 ili 128 cbr i zvuk ce da bude isti!
Inace je pesma rmx, ne verujem da ste je culi Very Happy !
Kako se postaje moderator kod vas? Imam mnogo muzike, domace zabavne, narodne, strane pop, rap, dance, house! Mogu da vam budem od koristi Mr. Green
Pozdrav Sanjice
Dj Alf, Svilajnac

_________________
Zivot je laksi uz ADSL Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> Vazno obavestenje za sve koji zele da posalju neku pesmu! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon