www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pariz
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
beba2006
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Nov 2005
Poruke: 186

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pariz je divan grad ja sam bila 3 puta i svaki put je bio jos lepsi

 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

volela bi da odem u pariz da se popnem na ajfelov toranj
 
Scarlett O'Hara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 16 Jul 2006
Poruke: 2
Mesto: Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 17, 2006 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta vise reci o Parizu a da vec nije ispricano?
Bila sam tri puta, poslednji put prosle godine...zaista divan grad, narocito ako ste tamo sa svojom jacom polovinom!
Evo par slicica za zainteresovane...

Ajfelova kula i pogled odozgo





Trijumfalna kapija



Najlepse crkve u Parizu - Notre Dame i Monmartre





Versaj






Muzej Louvre













Ovako izgleda jedna od najlepsih fontana u Versajskom parku


_________________
Tomorrow is another day!
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 31, 2006 1:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaista fascinantne slike ...... mami me da krenem u potragu za nekim dobrim aranzmanom i otputujem u pariz
 
aleks3
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 195

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 01, 2006 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preljep grad..ja bila jedanput!!!
al zato sad idem jos jedanput,i to idem i u disneyland Very Happy
obecali malome za rodjendan...jedva cekam Surprised
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 10:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bila sam tamo...odusevio me pariz,tako je nekako romantican

_________________
 
Irreplaceable
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2007
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 25, 2007 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno grad za zaljubljene. Embarassed
 
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...andjeoski grad Rolling Eyes

_________________
*****
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U tom gradu mi je jako lijepo bilo,jer zraci nekom toplom atmosferom.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko ja volim ovaj grad...

i patim za njim..... Crying or Very sad

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
***malena***
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Jul 2007
Poruke: 60

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 7:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pariz meni jedan od najlepsih gradova na svetu, grad svetlosti. Pariz je prelep grad, predivnih arhitektura, uredjenih parkova, mnogo divnih mesta za videti i posetiti. Ajfelova kula, Muzej Luvr, Trijumfalna kapija, Notr-Dam i mnogi drugi kulturno-istoriski spomenici.
Obozavam da obilazim ovaj prelepi magicni grad.


_________________
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 14, 2007 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bio sam u Pariz prošle godine. Jeste ljep grad, vidio sam mnogo stvari u 2 dana koje smo htjeli da vidimo. u 2 dana smo se vozili svim mogučim brojevima metroja, jedna nam je zafalila. Najviše me očarao Latinski kvart. Montmartre je takođe zanimljiv, pa Sandeni. Ne vjerujem da ču ikad više otić, skup grad do vraga. najjeftinije pivo smo pili u Domu invalida (Napoleonova grobnica) i to po 8 Eura, najskuplje negdje u toj latinskoj četvrti pivo je bilo čak 18 eura. Nikako mi nije bio jasan saobračaj. nema pješačke zone, pa ni kod Luvra. Đe god smo stali, pazi auto. To mi se nikako nije svidjelo. Al sve u svemu, zanimljiv grad, treba otič tamo samo nemojte očekivat fantaziju, jer je nema. Treba vidjeti realnost jednog velegrada, klošara pod mostovima Sene, prosjaka itd.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Pariz Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon