www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

BMW
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nedoumica se nastavlja - Z4, Z6 ili Z9?
Čini se kako se BMW-ovim šefovima svidjela kontroverza nastala među špijunskim fotografima i auto novinarima pa svako malo se na cesti pojavi automobil oko kojeg se nikako ne može postići konsenzus
Ranije špijunske fotografije zamaskiranog testnog prototipa BMW-ovog roadstera su potakle žestoku debatu među poznavateljima koji se nikako nisu mogli dogovoriti radi li se o novoj genearciji modela Z4 ili o u potpunosti novom roadsteru Z9, koji bi se prema nekima mogao zvati i Z6.

Obje strane imaju jake argumente. S jedne strane očito je da se radi o većem automobilu od trenutnog Z4, no rast buduće generacije je i najavljen kako bi se oslobodilo mjesto za novog entry roadstera pod imenom Z2, koji će biti razvijen na bazi serije 1.

S druge strane čini se kako testni primjerak ima metalni sklopivi krov, a koliko za sada znamo teško da bi Z4 mogao dobiti takav krov. Kako god na kraju ispalo tržište očekuje još jedan uzbudljiv automobil iz Münchena.[autonet]



_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Vlada_R
///M
///M



Godine: 38

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 1256
Mesto: NL

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 22, 2007 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E92 M3 V8

BMW M je konacno dao neke cifre o novom 4.0L V8 motoru. Maksimalan broj obrtaja je 8.300, sto je maksimum sto momentalno ide po ulicama. Razvijace 420 ks i imace momenat od 400 Nm. Motor ima tezinu od 202 kg sto je 15 kg lakse od linijskog sestaka sto je u prosloj M3-ojci.









izvor: http://www.autoweek.nl/newsdisp.php?ID=6241

_________________
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 23, 2007 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fino motorce, nema sta Very Happy mada, meni deluje da ce "osmak" iz RS 4-ke biti bolji... Laughing Wink

_________________
Master
 
g_bmw_m3
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 20 Dec 2006
Poruke: 442

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 24, 2007 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Racing! Razz Hvala puno za slichke! Razz

E, ovo je motor BMW-a.... Razz aaa? Twisted Evil BMW brate mili! Sila!
Sve je lepo i prosto se radujem zbog ovog modela i onim ljudima koji ce ga posedovati, buducim (ponosnim) vlasnicima ali Crying or Very sad sa druge strane me rastuzi sto je to V8 i jednostavno znam da ga necu nikad posedovati jer on previse trosi za moj (nas) standard...
Ova starija M3-ojka je imala 6 klipa samim tim manju potrosnju pa moze nekako i da se ''masta'' Laughing kupicu ga jednog dana... Laughing Rolling Eyes

_________________

Automobilski (BMW i Porsche) FANATIK!
 
medovuk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 243

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rile_Master je napisao/la sledeće:
Fino motorce, nema sta Very Happy mada, meni deluje da ce "osmak" iz RS 4-ke biti bolji... Laughing Wink


varas se grdno Wink

nisu iste 400 i kusur audijevih konja
i bmw ovih nikako Wink
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

medovuk je napisao/la sledeće:
Rile_Master je napisao/la sledeće:
Fino motorce, nema sta Very Happy mada, meni deluje da ce "osmak" iz RS 4-ke biti bolji... Laughing Wink


varas se grdno Wink

nisu iste 400 i kusur audijevih konja
i bmw ovih nikako Wink

Ajde, onda, molim te, objasni mi kako nisu iste...?Da nisu mozda BMW-ove KS jace?Brze?

_________________
Master
 
Milos NS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 242
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 26, 2007 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako nisam fan BMWa, mogu reci da sam negde citao uporedni test M5 i Audija S6 i da je BMW tobio sa nehom strahovitom razlikom....
 
bokiva39
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Maj 2006
Poruke: 71

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 31, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

g_bmw_m3 je napisao/la sledeće:
Hvala Racing! Razz Hvala puno za slichke! Razz

E, ovo je motor BMW-a.... Razz aaa? Twisted Evil BMW brate mili! Sila!
Sve je lepo i prosto se radujem zbog ovog modela i onim ljudima koji ce ga posedovati, buducim (ponosnim) vlasnicima ali Crying or Very sad sa druge strane me rastuzi sto je to V8 i jednostavno znam da ga necu nikad posedovati jer on previse trosi za moj (nas) standard...
Ova starija M3-ojka je imala 6 klipa samim tim manju potrosnju pa moze nekako i da se ''masta'' Laughing kupicu ga jednog dana... Laughing Rolling Eyes


hehehe druze i ja sam u slicnoj poziciji veliki sam fan BMW-a pogotovu serije E36 mislim da je to najlepsi bmw ikada napravljen...a sto se tice motora svi majstori kazu Redni 6-aci u BMW-u su neprevazidjeni samo ga ne cepajte na "hladno" cekajte da se temperetura podigne i przi koliko pise..... Wink Wink Wink

_________________
Samo svemir i ljudska glupost su beskonacni mada za svemir nisam siguran. Albert Ajnstajn
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> BMW Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 47, 48, 49
Strana 49 od 49

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon