www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Eurovision Song Contest 2007
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~
::  
Autor Poruka
Mogli
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 11 Jun 2006
Poruke: 14

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 02, 2007 10:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

barby17 je napisao/la sledeće:
turska ima ok pjesmicu Laughing
mi nikakvu Rolling Eyes


Nista ne fali vasoj pesmi, mozda te jos iznenadi njen plasman!


 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 04, 2007 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam bas danas na internetu citao da je npr. Marija Serifovic s pjesmom "Molitva" u Austriji na prvom mjestu Wink
Marija Sestic je bila ja mislim na 6. mjestu, ili tako nekako.. Ali znaci samo u Austriji. Osim toga sam cuo da je "Rijeka bez imena" u ostalim zemljama isto jaaako popularna i da se onako, tretira kao jedan od mogucih favorita/pobjednika.
Eto, vidjet cemo sto ce se jos dogadjati do Eurosonga Very Happy
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Tha_A


Nadam se da je tako mada meni pjesma od BiH i inace sve pjesme s prostora nasega nikako nisu za euroviziju hehehe

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 9:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja sam za Mariju stvarno peve a to kako izgleda ma sta ima veze,ili
i to utice na plasman Crying or Very sad

_________________
vera,ljubav,nada
 
Tha_A
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 365

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 12:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
@Tha_A


Nadam se da je tako mada meni pjesma od BiH i inace sve pjesme s prostora nasega nikako nisu za euroviziju hehehe


Zasto ne? meni bas svake godine bude bar jedna pjesma od "nasih" izvodjaca koja mi se bas ono extra svidja, i i dobije dobar plasman. Mislis mozda zato sto smo mi jedni od rijetkih koji pjevaju na nasem jeziku. Mislim da bi to trebao svatko uraditi. Na kraju krajeva, nije to Englishvision Songcontest, nego Eurovision. Pa valjda je logicki da svaka zemlja pjeva na svom jeziku, a ne na engleskom. Bar je meni to puno bolje i originalnije nekako =D
Evo, sinoc sam opet negdje vidio da se po kladionicama uglavnom oko TOP 5 vrte Svedska, Norveska, Srbija, Makedonija i Bjelorusija. Doduse, Makedonija, Bugarska i Bosna i Hercegovina se nekako non stop izbacuju iz top 5, ali to je uglavnom nekako to.
Najmanje sanse, prema kladionicama, imaju Crna Gora, Albanija, portugal, Ceska, a tuda nekuda kaska i Hrvatska hahaha Sad

Dobro, ovo opet ne mora nista znaciti, na Euroviziji moze opet sve sasvim drugacije izgledajt hehe Very Happy

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Tha_A


Ne govorim ja o svim pjesmama nasim predstavnicima..vec o ovogodisnjoj Mr. Green Shocked

Kao prvo pjema se meni osobno nesvidja i tuznjak je do bola..
Drugo ja prvi put cujem za ovu Mariju Sestic i nikako mi nije jasno po kom kriteriju je ona i propjevala za BiH

A sto se tice BiH mislim da su najbolji za dovodjenje eurovizije u BiH bili HMH , Dino Merlin i Deen ali eto ne dodje .

Sto se tice Srbije najbolji je bio Joksimovic a mislim da bi Srbija daleko dogurala sa Flamingosimaa nazaost ne odose ljudi tamo.
Sto se tice Makedonije mislim da su Tose , Martin i Elena bili jako dobri pa opet nista.

Hrvatska svaki put ide sve gore i gore nazalost , a od Slovenije se i ne sjecam njihove nijedne pjesme Mr. Green

Sve u svemu vidjeli smo prosle godine da su pobjedile prikaze ..meni se osobno nisu svidjeli i smatram da je bilo mnogo boljih i kvalitetnijih pjesama od Finaca..ali o ukusima se ne vrijedi raspravljati , a o odabiru jos manje hehehe

A kad ugrubo pogledas ko sve i kako nastupa ovaj eurosong je promasaj.Meni se na prvo slusanje svidjaju pjesme Svedske , Turske i Spanije Very Happy

Sa ovih podrucja jedino mi se svidja Marija Serfovic i nadam se da ce pobijediti jer zenska ima sve kvalitete bitne za izvedbu i pjesmu..mada mislim da je trebala malo zivlju pjesmu izabrati. Ostaje da vidimo kako ce biti Mr. Green

A jezik na kojem ce pjevati i ja se slazem da bi svaka drzava trebala pjevati na svome jeziku kao predstavnik svoje zemlje , a ne engleskim..ali sta se moze. Mislim takodjer da pojedine pjesme mnogo gube kada se prevedu na engleski.


Ja od ex - yu navijam za Mariju ali Serifovic i MOLITVU New Spiral Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
ma_samo_opusteno
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 220
Mesto: Nis-Negotin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 1:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam preslushao ostale, ali mislim da su nam slabe shanse ovog puta...

_________________
ma samo opusteno ljudi jer zivot je samo jedan i niko nam nece dati drugi...
 
Ziggy
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 705

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bosna i Hercegovina će biti među prvih 10, 1000%
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 12, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Spanija je odlicna.

A Svajcarska je malo kopija Lordija.
 
jelenaShe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 191
Mesto: BanjaLuka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prije 2-3 dana sam cula Bugarku i Vodu. Dobra im je pjesma i mislim da imaju dobre sanse... Ko je nije slusao neka poslusa.
 
beautiful_soul
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 7464

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moji su favoriti ovom redom:

elitsa i stoyan-water(bugarska)
eris-get alive(austria)
marija sestic-rijeka bez imena(bih)
hanna-leave me alone(finska)
dimitry-work your magic(bjelorusija)
marija serifovic-molitva(srbija)
einkur-valentine lost(island)
sarbel-yassou maria(grcka)
guri-ven a bailar conmigo(norveska)
kenan-shake it up(turska)
evridiki-comme ci comme ca(kipar)
hayko-anytime you need(armenia)
dado i dragonfly-vjerujem u ljubav
roger-frauen regiern die welt
magdi-unsubstantial blues(madjarska)
karolina-mojot svet(makedonija)

_________________
Recepti
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Proslo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Arhiva - Strana muzika ~ -> Eurovision Song Contest 2007 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon