www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta su nasi dozivljaji??????
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 29, 2006 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je svaki trenutak dozivljaj, jer nam se nikada vratiti nece. nije neophodno da mi se nesto posebno desi da bih to nazvala dozivljajem.


_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 2:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polako sestro, povuci rucnu Wink pitanja ko meteori Wink

Ima puno vrsta dozivljaja, da ih ne nabrajam sada.
Vecinom dozivljaja kreiramo sami. Odemo negde lepo se provedemo i na kraju kazemo, sebi ili nekome, kakav super dozivljaj.
Za mene je dozivljaj kada sednemo u kola i odemo u tri lepe.....Bogu iza nogu tako reci Wink znaci taj dozivljaj sam sam kreirao.
Mada ima neki dozivljaji koji su neobjasnjivi, ni od kuda se stvore. Nebih o tome sada.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 30, 2006 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto lepo sto mi se desi, nesto smesno, nesto tuzno, nesto lose, sve su to mali dogadjaji koji se desavaju. Pitanje je samo koliko su uticali na nas.
 
brigita_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 03 Maj 2005
Poruke: 92
Mesto: MOSTAR

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 31, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je dozivljaj kad nesto posebno osjecam, bilo sta Very Happy
ali svaki dogadjaj, i najobicniji je urezan u mom sjecanju i to me ispunjava

_________________
_____________________Nesanjaj svoj zivot, nego zivi svoj san!!!______________________
 
BabyG
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 20 Jun 2005
Poruke: 4980
Mesto: ...caught in the heart of an angel...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 10:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na rijec dozivljaj me asociura - pozitivno sjecanje. Iako ima i negativnih dozivljaja, uvijek se duze sjecamo oniih pozitivnih. Misim da je potrebno nesto dozivjeti da bismo rekli da je to dozivljaj. Mi stvaramo dozivljaje,ali oni nas oblikuju. Oni nama mjenjaju buducnost, utjecu na nasa razmisljanja. Ali ih zapravo mi stvaramo i biramo ih... Wink

_________________
~*Ode noć, još uvijek imam istu moć da do tebe mogu doć, samo pružim dlan od morske vode slan zlatnim prahom začaran, da uđe tiho u tvoj san i nježno te budi kao kad te ljubi...*~

 
Berka
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 26 Jan 2006
Poruke: 404
Mesto: Holandija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dozivljaji, lijepi li ruzni
veliki ili mali
mogu biti vazne prekretnice u nasem zivotu.

Jedan mali, na izgled beznacajni dozivljaj
moze biti od velikih zivotnih posljedica - pocetak kretanja u nekom sasvim drugom odlucujucem pravcu.

Smatram da nista sto nam se dogodi nije slucajno. Sve to ima neki svoj smisao, cilj, plan.
 
admirp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Feb 2006
Poruke: 57
Mesto: sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 14, 2006 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u mom okruzenju dozivljaji su definisani sa rjecju ŠPICA, cisto kao rijec koja oznacava da se desilo nesto posebno, nesto sto ce vjecno ostaviti svoj zapis na belini, nesto cega cemo se sjecati, bilo ono lose ili dobro iskustvo

_________________
you'll never walk alone
 
ivaaaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 192

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 09, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odavno nisam dozivela dozivljaj...
 
young_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 77
Mesto: Beograd

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 7:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

devojko ja ne bi da te uvredim... ali ako nista ne osecas kad dozivis neki extra dozviljaj to je onda samo psihicki problem...
a ako imas extra dozivljaje secas ih se zauvek... ali dobro neki ljudi bleje ispred kompa takod a n mogu da osete zivot kako treba...
ali sta ces
PS: Hackeri Blejite samo ispred kompa:D

_________________
Kada zivot vise ne mozes ti da zoves svojim, i kada neko drugi sudbinu ti kroji, i kada tvoji snovi vise ne budu tvoji.. mali trachak nade uvek mora da postoji...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Sta su nasi dozivljaji?????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon