www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

HipHop Emisija
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~
::  
Autor Poruka
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 12:05 am    Naslov poruke: HipHop Emisija Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav,


Ovako, posto kontam da ima dosta slusaoca koji slusaju hiphop na ovom forumu bilo bi lepo da ima i neka emisija o domacem hiphopu.
Recimo da bude svaki treci dan ili, svake nedelje ili svakog petka u nekom odredjenom terminu. Cisto da se pusta rap i da se govore neke zanimljive informacije od nadolazecim izdanjima repera. Moze biti nekih intervjua i tako Smile
Ja takodje imam ogromnu kolekciju domaceg hiphop-a Smile sto komercijalnog, sto underground Smile

Molio bih da dusan ovaj predlog razmotri ozbiljno.

eto hvala.


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto sma ti odgovorio na PP, predlog je sasvim ok i na mestu. Trenutno nemam(o) vremena da se posvetimo tom predlogu malo intenzivnije posto smo u sred pripremanja i sredjivanja novog servera za sajt. Cim se budemo preselili i sve bude radilo kako treba, uzecemo ovaj predlog u intenzivnije razmatranje u sredinama uprave sajta a obavestenje sta i kako smo odlucili bice objavljeno Wink

Hvala na predlogu Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bih samo da dodam da bih se veoma rado uključila u taj "projekat" kako bi što pre i što bolje bio realizovan, naravno - ako ga Uprava usvoji. Wink

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

JA sam isto za...ako zatreba pomoc too sam Razz Razz

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je da podrzavate predlog. Nadam se da ce Dusan u skorije vreme naci vremena da poradi na ovom predlog.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto je Dule rekao, uskoro se selimo na novi server pa ce tu biti puno posla...cim sve sredimo uzecemo i ovaj predlog u razmatranje...vi nam slobodno iznosite nove ideje i predloge (uvek nam je drago cuti ih Wink ), a mi cemo ih sve pretresti i ono sto mozemo usvojiti...hvala na razumevanju i strpljenju Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno, ja od sinoc aktivno radim na razvijanju ideje o emisiji. Drago mi je da ste ovo uzeli u razmatranje! Veruj te mi, necete pozaliti!

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Javi mi se... Ako hoćeš da zajedno to odradimo... Wink

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, cisto da ovo ne ode u zaborav. nadam se da ce Dusan razmisliti dobro o ovome. Pozdrav Smile

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od ovog nista, jel da ?

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 18, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[Donnie Darko] je napisao/la sledeće:
Od ovog nista, jel da ?


Pogledaj bolje: Very Happy

http://www.domaci.de/viewforum.php?f=55
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 19, 2007 10:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahaa.. a ja sam mislio da i ja pomognem oko te emisije ali ocigledno vam ne treba pomoc Smile

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Predlozi i ideje za sajt ~ -> HipHop Emisija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon